Jump to content
Българският форум за музиканти

• 0
asan79onbashi

Темата на Асан

Въпрос

Ми и аз да се похваля?В сряда хващам самолета за Лондон.Много се радвам но и много ми е  тежко,понеже трябва да се разделя със моята  лубима и незаменима свирчица.Оставям клавири,апаратури,колони и семейство.Заедно със жена си  със по 1 куфар и една раница ще ходим да поработим някаде с надеждата да изкараме няколко европеиски парици,че тука в България стана нетърпимо от към работа и пари.Всичко скача и никои не иска да мисли за другия.Всеки гледа да се тъпче и не вижда картинката околу него.Има ли политици и политика в България?Само данаци,винетки,застраховки,комисионни,такси,глоби,прегледи,задължения и майни.Много ми се ще нашите господа власт имащи да вземат малко да се поопомнят,че в тая тъжна и гладна българска картина не остана място за радост и музика.Аз по принцип съм оптимист но не мога да видя радост в очите на хората.Свадби,банкети,балове но всичко е много изтъркано и без радостно.Никои не се усмихва искренно и от сърце,никои не се забавлява без да мисли за цената на забавата а ако все пак някои го прави то той или е на ичорнаисе ракии и не знай де са  намира или на друго.Каде е истинското настроение на хората?Когато не се мислеше само за пари.Виждам нещо във погледите на хората които въобще не им е до песни.Ако вземеш да направиш поздравление от някои приятел тои направо потъва мислеики как ще прежали някоя пара.Хората обедняха и освирепяха и озлобяха.Ако се усмихнеш ти завиждат и мразят.Колеги извинявам се за отрицателния си пост,от него лъха грозота.каде погледна виждам  мизерия.Искам да променя картинката малко.Нужно ми е нещо ново и зелено което да ми върне надеждата за светло бъдеще.Надявам се ще имам възможност да следя форума от там.

Желая здраве,късмет и щастие на  всички колеги!

Айде нека да подраня със един поздрав  за щтастливи и хубави коледни и новогодишни  празници,може да нямам възможност да го направя утре,затова го правя днес.

koleda.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

• 0

Най-добрият клавир за парите си, несъмнено бие доста нови модели не само от конкуренцията, но и от разработките на корг !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Да направих го 256 мб рам и само ако знаете какво съм вкарал в него.Много звучи със много хубави стилове ,абе за професионална работа е готов.Най-новите и популярни народни инструментали а също най-популярните и ползвани народни ритми.Днес дойдоха собствениците и имаше малка демонстрация на клавира и сета след което си взеха и двата клавира.Със здраве да го разсвирват и използват!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.