Jump to content
Българският форум за музиканти

баналното въпросче за звукова карта


tish

Recommended Posts

Здравейте мили хорица от този така полезен форум! Решила съм да си взема микрофонче shure sm58 или 57 или нещо от сорта, ей така да си записвам някакви измишльотини вкъщи. В момента правя тези упражнения с  едно кондензаторно боклуче с юсб и естесвтено хваща много шум в нетретираната ми стая. Та минавам на въпроса: Иска ми се да си взема сравнително добра саундкарта с място, в което да си мушна планираната покупка /извинявам се за невежеството, но ми избяга от главата наименовнието на изхода, който търся/. Ще ми се тази саундкарта да е вградена и също така да има оптика, че поне и като слушам музика да ми е кеф. :D Та вече и баш въпроса: Съществува ли такова животно между 200-500лв и къде да го намеря, че четох бая и нещо почнах да се обърквам съвсем... :D

Благодаря предварително на тези, които имат търпението да прочетът това и да отговорят. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.