Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръка на барабани и уроци по барабани.


Recommended Posts

Здравейте, ще ви помоля да ми предложите по евтини барабани. :) Искам пълен сет.  Ще ги използвам да свиря основно върху heavy/death/black metal. Изобщо нямам представа как да свиря, за това ще ви помоля и да ми предложите по изгодни уроци в София. :) (ако е възможно, цената да е за месец, не за час) Мисля да ходя 4 пъти в месеца. (свободен ден ми се пада сряда и събота след 16:30)

 

Много ви благодаря предварително. :)

 

Само искам да помоля модератор, ако темата НЕ е в правилния раздел да се премести където трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време купихме това за едната банда. Не мисля, че има по-евтин сет. Не е чудо, но става за на първо време:
PREMIER DRUMZZZ Stage 22 Rock Kit

С две забележки:

  • Oригиналните "кожи" нямат нищо общо с истински и трябва да се сменят с нещо дори втора употреба да е;
  • Чинели ти трябват отделно, не са включени в комплекта.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат и съшият сет  плюс чинели Пайсти -

http://www.musicworld.bg/bg/c_42/i_55091/PREMIER_DRUMZZZ_Stage_22_BLK_Rock_Starter_set.html

743 .лв, или чинелите излизат 244 лв, което май е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос: Ако искам да свиря на барабани, има ли възможност да ходя някъде и да ги "наемам". (например в студио, да свиря на тях за около 1-2 часа) Също, ако можете да ми предложите и уроци. (ще е чудесно, ако там мога да свиря на барабаните, дори да нямам час)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш...в повечето репетиционни е 10лв на час, предполагам ще им е все едно дали ще свири цяла група или само някой ще тропа по барабаните...разцъкай нета за репетиционни на час, повечето са в центъра на по 5 мин една от друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич разрови се за втора ръка можеш да намериш евтини и запазени барабани. Намери си стаичка в някое читалище, някои читалища така са закъсали, че с радост ще ти дадат стая срещу някакви наем, въобще не излиза на сметка да свириш в репетиционна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

за стила, който си написал, бих ти препоръчал Иво от Enthrallment за учител - виж във Видеоклипове един от последните е негов, jeepa се пише или нещо такова :) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос: Ако искам да свиря на барабани, има ли възможност да ходя някъде и да ги "наемам". (например в студио, да свиря на тях за около 1-2 часа) Също, ако можете да ми предложите и уроци. (ще е чудесно, ако там мога да свиря на барабаните, дори да нямам час)

 

Виж repeticionnata.com (на Моци от Casual Threesome, намира се в района на Сточна Гара). Предлага индивидуални репетиции по 6лв на час, иначе горе-долу навсякъде е по 10 или повече лева на час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.