Jump to content
Българският форум за музиканти

Няколко питания относно MAYA44 USB


Forsi

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам няколко въпроса. Имам вкъщи контролер Numark Mixtrack Pro 1 + Traktor Pro и съм решил да инвестирам някой лев в по-добра саундкарта, защото не съм особено доволен от вградената. Преди време бях загледал MAYA44 USB с 4 отделни моно канала + слушалков изход. Въпроса ми е изхода за слушалки вързан ли е в паралел с някой от чинчовите изходи по подобие на Микстрака или си е отделен изход. Идеята ми е да имам отделни мастър+слушалков+booth канал и дали може да стане с тази карта, без да се налага да давам пари за Audio 4 DJ. И също така откъм качество и динамика превъзхожда ли микстрака и дали върви безпроблемно под Win 8.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Въпроса ми е изхода за слушалки вързан ли е в паралел с някой от чинчовите изходи по подобие на Микстрака или си е отделен изход.

Мисля, че не е отделен изхода, а е вързан към 3/4. Поне на писиайките е така.

Според блок диаграмата пък се сумират двата изхода...

https://lh3.googleusercontent.com/zqHqzXo8bntcuBNkuBMri6wgE_nVxihnLrR3J3HOicnbTAJgVAWBi9x2PWLM2bUEqHZB8v7P2VnRvjG289DXRgCNhw3FyCj7Szz6En0DhhcYfKpzPB919BR1Gi-uFmNkGRdlrHvoFI6Ude9FJbWwswnJPzOZhNbkgl24qmNPxRGjLZ6Lp82MFdqFMp4uSi9TPetUm6Z3unEn1iqZnyiBT8fEkBGelrQ3o8Jof0sshp7bXB5kuZBToYkHBNUI7BQD7oIp2bbD_YtHqE4IRI69u8X0NeVXg0oe2T087s7p4RtkK3_GGgN-WnkfEUP9LnAUf4Ua0AGkLtYuREdZMsN3wdVqRQ1gO1cgOFe_Br3OsfTv1n_S4X08CDJFLqqJt-c281ZtRsaF14l4RICHc43blgkJPPAWYess3msv9eod-zdgt1iKkKdOEVa02dmdFaUo7Bk2ceZZ-D2vTzscJVNps76lSJH6N9S5D-3YxpabykQO6fS95v0p51rlwiLlWj1FFPsQl4IJ0AJJoNaK8BoEr2lhvh3jHBdKrvaSexL--Ww=w492-h354-no

Редактирано от The_voice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://download.esi-audiotechnik.com/download/AUDIOTRAK/MAYA44_USB/MAYA44_USB-English.pdf

 

Страници 8 - 12

Редактирано от g_vayov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.