Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Ivan Anastasov

Поздравявам всички с новата ми песен

Recommended Posts

Здравейте приятели и колеги ! Имам удоволствието да ви представя новата ми песен - "Деликатес" ! Желая на всички приятно слушане, както и много успехи на тези, които създават авторска музика !!!

Edited by Ivan Anastasov

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By solist
      Предпочитам стари кучета, да сме си на един акъл (дето се казва) но и млади са добре дошли (независимо, че практиката показва, за бариери в това отношение). Моите умения: пеене и ритъм китара. Композирам и пиша и текстове на български. Хубаво би било, желаещите да не са ангажирани в други формации - старомоден съм в това отношение. Раздвояването - да свириш и пееш в 3 или 5 групи-, според мен не носи щастие. Приятелство, постепенност и свирене за кеф. Ей това бих желал.Стилово няма ограничения. Може би - без траш и подобни. Рок. хардрок, прогресив рок, балади и подобни. Мелодична музика- казано с една дума. Зависи от вкусовете на тези, които ще се хванем да музицираме заедно.
    • By MISS_SUNSHINE
      Здравейте, Форумци! Човек и добре да живее, идва момент в който се налага да пусне обява " Търси се барабанист"!

Оказа се, че барабаниста ни заминава в чужбина и се налага спешно да открием нов човек! Имаме планирани концерти за Май месец, което прави издирването още по-належащо!
      Ние сме група BENDIDA, свирим авторска музика в жанр, който определяме като Симфоник Фентъзи метъл! Търсим екстремно свирещ барабанист с опит в по-тежките стилове, владеещ неравноделни ритми, бързи каси и тн... , но на първо място Готин (!!!) Човек (!!!) Отговорен ( !!!) и Сериозен(!!!!!!)
      Накратко за нас, ние сме банда на 10 години, имаме зад гърба си един албум, три сингъла, много участия в концерти и фестивали. Свирим с професионални музиканти, гост музиканти, хор и тн. От бъдещия ни барабанист се изисква да проявява отговорно отношение и да присъства на репетиции (обикновено два пъти седмично) концерти , фестивали и други такива, не на последно място да има Групарски Дух!!!
      PS: Алкохолните, наркотичните и други такива пристрастия, се считат за голям минус!
      Можете да чуете наши записи в официалния канал на Bendida в Youtube  https://www.youtube.com/channel/UCOmYlLLo1_1NnGl8kPbrerg
      Фейсбук групата ни: https://www.facebook.com/BendidaOfficial
      уебсайта ни: https://bendida.net/
      Можете да се свържете с нас като оставите съобщение тук или във фейсбук групата ни, а също така на телефон: 0885 46 24 93 - Кремена Николова!

• By solist
      Търсим басист за съвместно записване на авторска музика по интернет. Никакви ограничения няма нито за възраст нито някакви специални изисвания и подобни.Изключителния фактор, който ни води е удоволствието от правенето на музика. Пари няма в тази работа - всеки музикант е наясно за какво говоря. Сега конкретно за проекта: Например - пращаме  запис на колегата басист - и ако му допада стила и съответното парче - да  си записва партиите върху предоставяния файл но на отделна писта, да се чуват само бас - партиите. После смесването го прави колегата - китарист, който е и композитор и водещ , а и двигателя и сърцето и душата на проекта, освен това бих го определил като великолепен-виртуозен-метъл китарист. Успява да вдъхнови тези, които работят с него - а това е много, много важно - защото не се усеща умората при репетирането на съответните партии. При желание от колеги - Стоян ще ви изпрати завършени, готови записани песни, които е направил до момента с различни вокалисти за да получите точната представа за неговата работа като цяло. Неговия стил бих го определил като вдъхновен от Бляк Сабат. А пък моето пеене е по-лирично, за мен е авантюра метъла- не съм пял никога досега в този стил, ама Стоян ми даде шанс да опитам.
      Нямаме средства за професионално студио, живеем в различни градове и си записваме собствените партии с помощта на компютрите си. Дали колегата бас-китарист ще има собствена техника или някой приятел ще го запише - това е негов избор. За нас е важно да получим записаните партии на баса. Проекта няма някакви фиксирани срокове - записваме без да бързаме и в момент на вдъхновение.
    • By Lucifer
      Здравейте, аз съм фронтменът на новосформираната classic rock – grunge група Fallen и си търсим барабанист. За момента сме в състав аз – китара и вокал и басист-беквокал. Ако ви се свири не само за забавление, но и искате да се развивате, пишете ми!
    • By slightly_stoopid
      ЗДРАВЕЙТЕ
      Търсят се басист и барабанист за авторски проект във Варна! Може и соло китара при силно желание и идейност! Предимство е, ако музикантите пишат и текстове!
      Не искам да се заключваме в определен стил. Важно е музикантите да имат идеи за развитие. Все пак като основни определящи стилове са рок ен рол, алтернатив, пънки, фънки, ска, реге, като самите песни също могат да преминават в различни стилове. Във времето ще се сформира звученето на групата.
      Важно е музикантите да имат време за поне два пъти на седмица да правим репетиции, да имат мотивация за записи и концерти не само във Варна.
      Който има интерес нека да пише тук или може за повече инфо да ме намери във фейсбук: https://www.facebook.com/slavi.yambolov

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.