Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
savov

Уроци по пеене, пиано, акордеон и ударни във В. Търново

Recommended Posts

НОВ ЦЕНТЪР ЗА ВОКАЛНО-ИНСТРУМЕНТАЛНО ОБУЧЕНИЕ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

- поп и джаз пеене;

- пиано;

- акордеон;

- ударни инструменти

МЯСТО: ЧИТАЛИЩЕ НАДЕЖДА

ЗА КОНТАКТИ: 0885 248 760

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By justaman
      Здравейте, момче съм на 15 и от година и половина ходя на професионални уроци при вокален педагог, иначе преди това съм пял сам около 5 години. Проблема ми е, че преди години можех да пея на фалцет без проблем, ала сега (предполагам, че от мутирането на гласа ми) въобще не мога да докарам фалцета. Когато се опитам да пея на фалцет, просто от устата ми не излиза звук, а топъл въздух. Има ли възможност да си върна пеенето на фалцет чрез упражнения или нещо от сорта?
    • By Valeriahogg
      Търся пианист, който да ми нотира авторска мелодия. Тя ще се нуждае и от хармония. Също така трябва да се запише в студио.

• By thedirt1
      Ние сме X Husband и си търсим акордеонист.
      Проекта е изцяло авторски с "шлагерно-акустична" насоченост.

За повече инфо:
      https://www.facebook.com/XHusBand2017/
      https://www.youtube.com/channel/UCEyCaJTLaKDSSksWcWgKNvQ/videos
      0898 xxx xxx
    • By No.14
      Здравейте,
      може би трябва да започна с това, че на една почтена възраст  (чак ме е срам да я уточня ), най -накрая имах възможността да реализирам мечтата си да уча пиано. Преди около година си купих Yamaha YDP143, тъй като това ми позволяваше бюджетът тогава, а и живея в апартамент, т.е. опцията със слушалки ми е почти задължителна. От шест месеца ходя на уроци веднъж седмично, като те са по детската руска школа "Фортепианная игра", Първи учител по пиано, оп.599 на Черни, а за разсвирване - упражнения на Ханон за начинаещи. До момента, извън това, съм успяла да науча "На Елиза" (любимата на всеки пишман-пианист ), първата част на Соната No.14 на Бетовен (с ясното съзнанание, че тя ще е и последната) и няколко мелодийки с tutorial (знам, че е грешно и обещавам да не го правя повече  ) - River flows in you - Yiruma, Marriage d`amour на Paul de Senneville.
      Имам и акустично пиано Ноктюрно, което акордирам редовно, но първо е много старо, второ - не е било поддържано над десет години, понеже го бях преотстъпила на друг човек, и трето - не мога да го ползвам повече от веднъж-два пъти в месеца, тъй като е в друг град.
      Та, сравнявайки двете пиана, всички плюсове са в полза на дигиталното, с едно малко изключение... Установих, че като клавиатура много повече ми допада тази на акустичното и самото звукоизвличане ми се получава много по-добре на нея.
      И тук идва въпросът ми: има ли смисъл според вас да заменям Yamaha-та с по-висок клас, при положение, че не се занимавам професионално и никога няма да стигна до някакви виртуозни висоти?
      От друга страна прекарвам на него всяка свободна минута (поне 2 часа всеки работен ден, а през почивните - 4-6, че и повече понякога).
      Ако все пак реша да купя ново, какво бихте препоръчали предвид горната информация?
      Благодаря предарително на всички и желая успешен ден!

• By solist
      Участвам в един проект, но ми е малко. Търся да пея в група от хора на подходяща възраст, която прави авторска музика или желае да записва такава. Главно за удоволствие. Желан стил - мелодичен рок. 
      Демо записи : https://app.box.com/s/zmmqvdum9zdwys4xl516w1h27znphv8x
      0892 983 613

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.