Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикален магазин в Търново


metalrazor

Recommended Posts

Здравейте!Искам да попитам някой знае ли дали има музикален магазин във Велико Търново.Преди две седмици се нанесох да живея в Търново и след три дена обикаляне на града реших да попитам вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не. Имаше някакъв около стадиона, но той няма почти нищо налично. Всички български музикални магазини в София си имат и онлайн магазини. Пратките се изпращат с куриер до Търново. Получавал съм от всички магазини с Еконт и Спиди в Търново, поръчвай смело. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има 2. Друг е въпросът какво има вътре им. Предимно дреболии -> 3-4 евтини китари, малко стойки, струни, перца, каподастерчета, 1-2 микрофона и ефекта. Все нещо има, но ако търсиш яката китара или усилвател, може да се каже, че няма да намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, два са в момента.

Единият е точно над т.н. Спортна Зала (ДКС "Васил Левски")... улицата отгоре... на ъгъла.

Вторият е на Халите. В единият край на пл. "Слвейков".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя на халите не продават ли по-скоро Аудио техника? Аз за това не го броя него.  :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На халите е първия муз.магазин в Търново,но той толкова намали дейността си че там се помещава и един друг магазин за ел.материали.Обединили са се за да плащат по-малък наем вероятно.Когато откриха другия магазин(който беше на ул.Зеленка,а сега е над спортната зала) първият западна доста.

Като цяло обаче аз поръчвам от онлайн магазини, защото няма надценка, а дори има и отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че в град като Търново няма един свестен магазин. То не, че тук във Варна магазините за цъфнали и вързали, но поне има някакъв избор / поне за аксесоари, струни и чат пат някое комбо и ефекти /. А в София дори намерих магазин където имаше цял щанд с ефекти и китари втора ръка. Бях искрено впечатлен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щанда е с ефектите,иначе - у мазето усилватели и барабани,срещу входа основно ел. китари и пак усилватели,аксесоари,на горния етаж- акустични и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Хмм, да не би да е в Люлин?  ;)  Щото там видях подобен, на това отгоре навсякъде столчета, ако искаш да пробваш. Реших да не влизам повече там без приготвена сума  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя в Люлин не го знам :mellow: ,говоря за един,дето е на няма и 3 км от центъра,на бул. Стамболийски в общи линии и,да в посока Люлин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.