Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам да си купувам синтезатор


bulby

Recommended Posts

Е аз със крака няма да свиря :unsure:

 

Бе ще го мисля. И все пак, аз отново да си кажа - ако някой има конкретна оферта, да ми пише PM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

всъщност ако е само за у вас си купи готина миди клавиатура и ползвай бленди от компа ти!това е перфектно решение:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре мисля най-накрая да ходя и да си взимам, че не издържам вече <_<

 

Я кажете - само във Фактор ли има повече модели Casio ? Защото ако другаде също има добър избор и цените са по-добри - може от там да си взема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе човек,казах ти<_<касио и от метро можеш да си купиш.потърси си миди клавиатура и ползваи яки бленди от компа ти:)(това е вариант ако няма да ходиш да свириш някаде с касиото примерно) :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се свири през компа + това ако отида някъде в провинцията и искам да мога да си композирам или да си се разпявам и упражнявам, не искам да си нося и PC-то с мен.

 

А в Метро съм виждал само 2 модела синтове и не ми вдъхваха много доверие, прекалено детски и китайски ми изглеждаха <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съветвам те да пробваш в малкия Цум - на третия етаж - там един много симпатичен чичко може да ти обясни всичко, каквото ти трябва и да ти предложи най-доброт (което има:) А ако му кажеш, че те пращам от "Рунитон" направо ще се разтопи - нали и той взима по някоя и друга китарка от нас :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брех тези РУНИТОН бе:)това е като на война:)да пишеш във форума за клавишни за китара:happy:с къв акъл?бива бива реклама,ама чак пък толкова :P

 

P.S.не разбирай думите ми погрешно:)просто имам извратено чувство за хумор :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извратеняк !!!! :)

 

:happy:

 

Бе не му се карай на човека бе, той да ми помогне иска пък ти - сечено :)

 

Иначе реших да почакам още известно време да ми попадне някоя сносна оферта за нещо втора ръка, че реших да си вземам нов китарен процесор и няма да ми останат достатъчно пари за нов синт, освен ако не е от онези абсолютни детски играчки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

product_687.jpg

Код:220711

Име:Пиано MUSIC CENTER 952

Описание: Пиано MUSIC CENTER - синтезатор с много и различни възможности - 8 музикални инструмента от пиано до китара, 8 ритъма от рок до блус, увеличаване и намаляване на звука и темпото на въэпроизвеждане, 6 запаметени мелодии, животински звуци, възможност за запис на мелодия и съответно просвирване, работи с 4 батерии 1,5 V, R6, подходяща за деца от 6 до14г.

цена 17.00лв. 

 

Има и животински звци!! Взимай докато не са свършили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казах,това не е скандал:)аз го юркам човека:)не искам да го засегна :) иначе по-добре от същия си купи едно пиано (руско,щото е евтино) и се учи колкото си искаш.в акустичното пиано е истината.и клавиатурата си е супер,и ще се научиш да свириш с динамика(която липсва при повечето свирчици).сега ще кажеш,че не можеш да си го носиш кадето поискаш-ами да,но поне ще знаеш,че с много усилия ще си се научил да свириш на пиано :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пиано си имам вкъщи бе ! :)

 

Ти май ни мъ разбра, на мен ми трябва синт за разпяване (а пианото ако не е прясно акордирано - ни ставъ !) MIDI конрол към PC-то и така нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

product_687.jpg
Код:220711

Име:Пиано MUSIC CENTER 952

Описание: Пиано MUSIC CENTER - синтезатор с много и различни възможности - 8 музикални инструмента от пиано до китара, 8 ритъма от рок до блус, увеличаване и намаляване на звука и темпото на въэпроизвеждане, 6 запаметени мелодии, животински звуци, възможност за запис на мелодия и съответно просвирване, работи с 4 батерии 1,5 V, R6, подходяща за деца от 6 до14г.

цена 17.00лв. 

 

Има и животински звци!! Взимай докато не са свършили!

:D:D;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете - само във Фактор ли има повече модели Casio ? Защото ако другаде също има добър избор и цените са по-добри - може от там да си взема...

Casio има и в музикалния магазин в НДК. Може и там да погледнеш, последно като бях имаше 3-4 модела Касио и всичките бяха горе долу за толкова пари 400-500 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Съветвам те да пробваш в малкия Цум - на третия етаж - там един много симпатичен чичко може да ти обясни всичко, каквото ти трябва и да ти предложи най-доброт (което има:D А ако му кажеш, че те пращам от "Рунитон" направо ще се разтопи - нали и той взима по някоя и друга китарка от нас :headbang:

da toq chichko e tolkova simpatichen i znar vsichko che ne uspq da mi kaje ot kyde da promena dvvoina glas na edna Yamaha deto si haresah.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.