Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам да си купувам синтезатор


bulby

Recommended Posts

Алесиса си струва.Сам го знаеш явно.Но,мисля,че Ямаха скоро време ще направят нов Уъркстейшън и въпросния мотиф ще започни да губи позициите си.В същото време новия няма да е по-скъп от Мотиф.Например Ямаха S80 се появи и стана хит..../ползвали са го Дейвид Пейч и Ханс Цимер/,но както и те самите казват е било ненужно при положение,че след година някъде излиза Мотиф.От друга страна Перфектния S90 остана на заден план,колкото и да е ценен.Фирмени политики да пускат окастрен вариант на бъдещ гигант.Та това е моето мнение. :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

алесиса го имам от 5 години и съм много доволен.междудругото живее трети живот синта.една нова година свирихме в пловдив със сигнал и заваля сняг.тъпите озвучители не извадиха чадъри за нас и така "малко" ми се намокри алесисчето.оправих го със бутилка Jack и сешоар.след време свирихме на античния театър.моя милост си остави свирката да я пече слънцето отколо 2 часа (било е лято,а през лятото не се живее в пловдив) и от това дисплея ми се прецака (но го остави да поизтине и тъй като е от някакъв кристал се оправи).много съм си доволен от алесисчето,но ми се иска нещо ново.относно ямаха,бих изчакал да излезе нещо ново и да му падне на мотифчето цената та да си го купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.