Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Super Champ X2


DaftFunk

Recommended Posts

Лампата трябва да "отпуши" за да звучи добре,тоест не става звук на волюм 1,от тук нататък и 5 вата ще изкъртят тухлите без атенюатор...,аз не,че не съм дрънчал с 50-ватов Маршъл в стая,ама е страшно,ако не те обичат съседите..

:lol: съседа ми ,(щото се преместих) дядо на 80 и нещо вика ела стреляй у мазето е влезнАл плъх,да ти дам бойния-,ма аз му викам ,нали ще ме утрепа рекушета ,бе дедо,та си фанах моя газеняк и със слушалки от комп на ушите , ма дъртия ,щот е бил сапьор ми дава акъл- отвори си устата - много правилно,аз си го знам,че изстрела ще ти утрепе тъпанчетата в затворено помещение..и му казвам ,споко дедо,добре,че не дойде полиция от пукотевицата,плъха избега,та и с мощните децибели се оглушава.Факт.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H & K ми надхвърля възможностите с тези 800 долара ;-) По-скоро Блус джуниър ще ми влезе по джоба. И съм съгласен, че бюджетът е водещото. Може да искаш много неща... но като нямаш кинти минаваш на по-евтино. Надявам се да мога да сравня на живо звук между два ампа за които се двоумя, зашото това е най-големият проблем. Не може да си купуваш амп по данни от клипчета в ютюб и разговори във форума. Амп се купува със слушане и изпробване. Това е единственият начин.

Редактирано от DaftFunk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, сравнявал съм и двата. Взех си Blues Junior. H&K  е с 10'' говорител, но кърти всякакви мивки, полилеи и т.н. Просто предпочетох по-класическия амп. H&K има много по-як hi-gain, плюс допълнителните изводи, описани по-горе. B Junior е достатъчно малък за в къщи, но перфектно пасва и в клуб. За музиката, която искаш да правиш - ще покрие изискванията. Дано ти е полезно. Успех!

 

П.С. Все пак, ако бюджета е определящ - http://bad_link/ad/baevox-lampovo-kitarno-kube-ID2xkFn.html#a160064cf6

 

както и това: http://www.musicworld.bg/bg/c_426/i_27796/Bugera_V5.html

Редактирано от panhead
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.