Jump to content
Българският форум за музиканти

VeselinM

Въпрос за практис пад

Recommended Posts

Здравейте!

Според вас този практис пад http://musicdivision.bg/Ударни-инструменти-drums/practice-pads/remo-rt-0008-00-tunable-practice-pad-8'' добър ли е и създава ли наистина усещане за барабан? Може ли да се тренира тремоло на него?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за практис пад REMO RT-0008-00. Не знам защо, линкът не се е копирал правилно, а не ми излиза опция за редактиране на горното мнение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компромисен вариант е, но със сигурност е по-добър от тези които са само от гума (лично мое мнение). Естествено няма как да е точно като истински барабан, но мисля че ще ти свърши работа колкото да се упражняваш. Относно тремоло, дори и на маса да се упражняваш, можеш да го тренираш :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението!

Вчера гледах в базара едно солово барабанче Basix на цена от 80 лева и се чудех дали да не взема него (като за начинаещ мисля, че става), но май ще е твърде шумно за жилищна кооперация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтата материя на Vater пада е много яка! Най-добре да тестваш, ако има как.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това барабанче http://bazar.muzikant.org/Барабанче-basix-birch-1455,203231.html според вас струва ли си? Изкушавам се да го взема вместо разни падове. А и цената не е кой знае колко. За съжаление в момента лимита ми е до 100 лева, но от друга страна не ми се иска да стане да взема нещо, което да се разпадне бързо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Според мен лично и твърдите и меките повърхности имат своята полза, защото сетът се състои от такива (соло барабанчето е твърда повърхност / флоор тома например е по-мека и т.н.). За това един комбиниран пад би ти свършил работа.

Въпросът е да се свири и да се упражняваш колкото се може повече, и с метроном :)

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.