Jump to content
Българският форум за музиканти

Перфектното работно място


!draka!

Recommended Posts

Какво трябва да се закупи за да е перфектно работното ти място?
100 000+ души, които да са дошли да ни слушат с групата ми как свириме.

Бах ти и тъплата ли ще си купуваш бе :):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а това как изглежда??? :

 

!драка! ПроТулс не струва.... хич даже...... Пък на тоя пик се вижда ССЛ виждат се там Avalone, вижда се bitscope-a ама не мога да разбера на наклонениа рак дали има PT HD, че хич не се вижда B)... То за филмова музика като че ли друг софтуеар ползват :(

Хм,"p___" първата картинка ми е силно позната и аз някъде съм я зяпал...мдам ;)

 

PT си е PT - за някои е върха на сладоледа за други не чак толкова, но в крайна сметка важното е "to get the job done" :( A като всеки софтуер си има и бъговете и недостатъците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За мен перфектното студио или това за което си мечтая е нещо съвсем простичко. Аз съм сигурен, че няма да работя с повече от 24 канала (дори и това май е много) така че искам някакъв цифров миксер, който да ми го направят по мой проект, и да е свързан с Нуендото. Да е с усб или 1394 интерфейс без звукова карта. Компа да е двупроцесорен ксеон или мак G5.

Микрофоните, искам пак да са по моя поръчка за конкретни инструменти. Колонките също...искам да са 5 и да са ми вградени в стаята. Суббаса няма да го изпусна. 2 монитора LCD по 30"-40" - но качествени, не някакви бъркочи.Рразбира се аналогова техника, защото все още ме кефи звученето...нещо от рода на мгнетофон RevoX и.т.н. А забравих да кажа че искам МНОГО голям обем от твърдо пространство...така че да мога да си пазя абсолютно всичко..без да го записвам на цд-та. Тъй като искам да записвам до камерен оркестър искам една заличка, една стая за барабани, една за роял и една за всеки случай :) И моята стая дето ще ми е техниката с прозорчета към всички стай. Всъщност не държа да са прозорчета а камери с които да се виждаме взаимно за да ни е по удобно. Ми в общи лини нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само RevoX i Nuendo.

Имам си разни неща но не тея които съм описал. Nuedno го имам ама като е кракнато не си е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а това как изглежда??? :

 

avantmain6.jpg

 

!драка! ПроТулс не струва.... хич даже...... Пък на тоя пик се вижда ССЛ виждат се там Avalone, вижда се bitscope-a ама не мога да разбера на наклонениа рак дали има PT HD, че хич не се вижда :P... То за филмова музика като че ли друг софтуеар ползват  ;)

има и ФЕЪРЛАЙТ- една друга страхотна система!!!

а за про тулса във филмовата музика- също се използва.

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.