Jump to content
Българският форум за музиканти

Scarlett 2i2 и Traktor pro


mitko5000

Recommended Posts

Здравейте,
искам да попитам дали е възможно да ползвам Scarlett 2i2 за live djing чрез Traktor PRO. Искам да настроя картата да работи двуканално, тоест да има master изход за колоните и cue изход за преслушване от слушалки.
Благодаря!
Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2i2 означава, че има 2 входа и 2 изхода. Двата изхода са ти лефт/райт линейния, а слушалките са вързани пак там, но с отделен волюм контрол.

Може да стане ако използваш два моно сигнала, но няма да ти свърши работа така. :(

 

Трябва да инвестираш в нещо по-могъщо, което има поне два стерео изхода. По-големите модели имат и един софт специално за правене на събмиксове и рутиране на сигнала - Scarlett MixControl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, жалко... Значи явно ще трябва да се изръся още 60 лева за 2i4 вместо да купувам Native Instruments Audio 2 за 200лв.
Цялата работа е, че ми се ще да комбинирам карта за студиото и за djing.

Редактирано от mitko5000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За CUE ти трябват 4 независими изхода. Щото има карти, които имат 4 изхода (2 за монитори и 2 за слушалки) но са свързани и няма как да чуеш само CUE в слушалките. NI имат добри решения, но са малко по-скъпички. Виж в базара може да намериш нещо втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.storedj.com.au/products/NOV-AUDIOHUB

Този модел ми направи голямо впечатление. Изглежда много подходящ за целите ми. Какво мислите?

Проблема е, че не мога да намеря от къде в България да си го поръчам. Хелп ми плс :р

Благодаря и поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, става. Идеална е даже.

От къде можеш да си я купиш - виж в Алмар. Ако няма там ще трябва да си я поръчаш от чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.