Jump to content
Българският форум за музиканти

търся нещо от типа на Fender Stratocaster


antoniq_0901

Recommended Posts

http://www.thomann.de/de/st-modelle.html?oa=pra

 

Тук страт-моделите дапочват от 69 евро, можеш да си поръчаш през Динакорд. Без оскъпяване, плаща си при доставка, в български левове по курса на деня, само ако одобриш полученото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-близкото в този ценови клас като - нещо от типа на Fender Stratocaster!!! :greenangel: 
Доста прилична китара, аз даже съм попадал на отлични бройки. Електрониката е малко калпава, но за тия пари ...! Като цяло това ми е фаворита в тоя клас и за любител на Fender Stratocaster.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Влюбих се в Squier Bullet Stratocaster 

Струва около 200 и нещо

Някой има ли отзиви за нея?

 

 

 

Е,жените се влюбват по външния вид ,пък и това е на далавера :greenball: ....,въпроса е,че ще звучи като кашон най-вероятно,сравнено с оригинал,но всеки сам си решава,Ямахите наистина са добри,то и го има положението как ти пасва грифа на ръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успееш да заделиш пари за Squier Vintage modified ще получиш най-близкият звук до страт и същевременно ще направиш най-изгодната инвестиция цена-качество която може някой да направи в този ценови клас. Но мисля, че серията струва над 500 лв. Най-високият клас Squer - Classic Vibe  превъзхожда много Fender-и.

Моят личен съвет за бюджетен страт е Squier Vintage Modified.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

400лв е несъществуваш, мифически ценов диапазон при китари. Squier Vintage Modified, може би - от 250 до 350. От 700 до 1000 започват мексикански фендъри, от 1000 до 1500 - японски. От 1500 насам - Warmoth, ако искаш нещо качественно по-високо и сериозно. По-нататък - G&L. 

Fender USA е безсмислена загуба на пари, според мен. Warmoth ще бъде много по-интересна китара, и направена точно по вашите изисквания и предпочтения.

сори за офтопика, но как стигна до идеята ,че Fender USA е безмислена загуба на пари и какво би предложил вместо 

Fender, което да прилича на Фендер, но да е по добро?

 

иначе по темата бих препоръчал Ямаха, ако акцента е върху звука, а не изгледа и марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.