Jump to content
Българският форум за музиканти

Jim-ph

много гаден проблем с базар.музикант.орг

Recommended Posts

^^ Не знам колко пъти да повторя, че когато се изтрие обява, това не променя възможността да оставиш рейтинг. Ако има някой който да не чете това определено си ти. Иди в закупени стоки, намери си обявата и от там остави рейтинг. А, и спри да приказваш глупости.

^ В такъв случай това не е проблем на нашия базар. Сделката е станала извън него. Все пак като се замислиш бутонът Купи трябва да има някаква функция, не може да сме го сложили ей така да има нещо :)

Така или иначе във форума няма да има такова място, където да се пишат рейтинги, защото тази функционалност я има в базара, просто рябва да се ползва по предназначение. Съвсем отделно няма начин да се провери кой казва истината и кой не.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Here we goooo agaaaain....

Ех... влизайте, гледайте, изучавайте. Как ТРЯБВА да е построен музикален базар: https://reverb.com

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам никави проблеми нито с базара, нито с форума, просто споделих случка :-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Има какво да се научи от там, но при всички положения комуникацията ще остане само по актуални обяви.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Построй си както трябва, даже щом можеш сам си го напиши, никой не те спира. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде сега и Аз да попитам,защо системата не ми прави регистрация в базара,направо ми омръзна да опитвам...защооооооо??????? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формулирай си по-добре въпроса. Дай повече подробности какво правиш точно и какво ти пише за да ти помогна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.