Jump to content
Българският форум за музиканти

Трябва ми спешно помощ !


toni_metallica

Recommended Posts

Значии имам проблем с две прагчета на моят електрик, които не знам си как като сложих капо на по долните позиций ии след това остана следа все едноче струната е прерязала прагчето и в момента бръмчи отвратително..плийз хелп ми братя хд !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... от каква помощ се нуждаеш по- точно.... ?!?!?!

 

да ти каже какво/защо е станало... или да ти оправи китарата .... (ако "електрик" означава електрическаКитара)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значии имам проблем с две прагчета на моят електрик, които не знам си как като сложих капо на по долните позиций ии след това остана следа все едноче струната е прерязала прагчето и в момента бръмчи отвратително..плийз хелп ми братя хд !

 

Ха сега още един път напиши какво е станало, ама така, че да те разберем. С точки и запетайки, като грамотен човек. И без "Й" на края на думите, пише се позицИИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позиций е известен римски стратег или елемент от химичната таблица, а "позиции" е множествено число на "позиция"

Формулирай си грамотно въпроса и ще ти бъде отговорено за "електрика" или каквото е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Ще разкъсате човека!

 

Според мен, ако проблемът е в наранени прагчета, спасението ти е да занесеш инструмента при лютиер. Не съм ходила, но подозирам, че ще излезе скъпичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То човека сам се е разкъсал с тая тема,и освен обект на подигравки какво да стане? Неграмотно написано,без снимки..аз лично не мога да възприема идеята,че стандартно капо ще нарани позициите,това не е менгеме все пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Ще разкъсате човека!

 

Според мен, ако проблемът е в наранени прагчета, спасението ти е да занесеш инструмента при лютиер. Не съм ходила, но подозирам, че ще излезе скъпичко.

 

Даже не си и помисляй да ходиш, ще ти се разпори джоба. Лютиерите са едни кръвопийци, само чакат да се появи някой с две одраскани позициЙ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.