Jump to content
Българският форум за музиканти

"Cool Kids" - има надежда, щом децата вече пеят така ...


Jordan_J

Recommended Posts

Направих този кавър с едно 17-годишно момиче (поствам малък откъс от препродукцията, затова не обръщайте внимание на детайлите за зачистване).

 

Удивен съм от таланта на младите в последно време и поствам, понеже съм леко въодушевен, че не всичко е загубено в глобален културен план ;)

 

https://soundcloud.com/visiondann/cool-kids-cover-by-victoria-g

 

Забелязах, че soundcloud разваля качеството на качения материал - появяват се леки и странни гличове (направо си е чист stutter-ефект :))). Нещо не е много наред, но това не е важно.

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съм приятно втрещен от младите в много аспекти. Не знам дали ще ми повярвате, но този запис не беше планиран, това е първи тейк (и последен от цялата сесия, понеже момичето не знаеше целия текст). Няма нищо оправяно по интонация и т.н. Просто пее детето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто пее..... тя просто ПЕЕ (и то как) :)

Пусни го цялото, като го довършите.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега работя с нея едно авторско парче, като го завършим ще го постна първо него, после и кавъра ще завършим. Радвам се, че ви е допаднало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Наско! Ще постна, когато сме готови. Между другото авторското ми парче е по текст на поетесата Дела Рай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Вики, която пя най-добре днес на Х-Фактор е детето от песента тук :) АДСКИ се радваме за нея! Браво!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле как пее това дете. Не следя формата но потърсих днес от любопитство в нета... успех и желая от все сърце !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пее наистина страхотно... което повдига един въпрос и една препоръка. Препоръката е - записвайте бързо, че ако вземе да спечели, ще я загробят с някой договор и не се знае от там накъде. А въпросът, който неминуемо възниква, е - истина ли е, че се е явявала три пъти предните години и никой не я е харесал или това е поредната измислица на тв продуцентите, за да се повиши интересът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е истина. Явявала се е и на много и различни конкурси - и никъде нищо. Предишните и явявания на Х-Фактор са малка част от дълга поредица разочарования. Няма продуцентски трик в случая - всичко е абсолютна истина.

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.