Jump to content
Българският форум за музиканти

Viara Ivanova

На палатка - Вяра Иванова

Recommended Posts

Нещо лятно от мен  :cheers2:

[video=youtube;RIfOlucn2XY]

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли човек.който се е изнесъл у белио свет ще живее на палатка..,иначе за кво ти е каподастера?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)) едва ли, ама не е кат да не се е случвало ;), "белио свят" е просто една митична конструкция, докато не се изнесеш да живееш там, па да усетиш белотата как си му е реда. По- ми аресва с капо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,на мен ми е странно,ако транспонираш акордите не е ли същото?

А  белио свет,сега чета вестник Сега,имало незнам си колко км задръстване у Франция,щото всичко излезнало в отпуска и на колата.. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е същото и затова ползвам капо ;)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Viara Ivanova
      Предлагам индивидуални и групови уроци по пеене за начинаещи, напреднали и професионалисти.
      Уроците могат да бъдат проведени в София, Бургас или по Скайп.

Уроците включват вокална техника, работа по контрола върху дишането при пеене, подобряване на интонацията и артикулацията,
      фразиране, стилова специфика, орнаментика, фонетични особености при пеенето на чужд език, подбор на репертоар, писане на чартове.
      Според интересите и амбициите на ученика може да се включи обучение по теория, писане на песни, аранжиране на вокали,
      подготовка на певци за кандидатстване в колеж/университет/консерватория във Великобритания, както и уроци по английски език.
      Стилове: поп, рок, блус, соул, музикален театър.

За мен:
      Работя като музикант и преподавател в България и Великобритания.
      Завършила съм Applied music в University of Strathclyde, Glasgow, UK и Popular Music Performance в Stevenson College Edinburgh, UK.
      Преподавала съм в частни музикални училища във Великобритания, както и като гостуващ лектор в Кралската консерватория на Шотландия (RCS) в Глазгоу.
      Имам дългогодишен изпълнителски опит - като соло изпълнител и като вокалист/басист в групи.
      Паралелно с преподавателската дейност работя по авторска музика и като сешън музикант.

Уроците са с продължителност от 60 минути и струват 30лв. При закупуване на карта за 5 урока получавате един безплатно.
      Благодаря ви за отделеното време и до скоро!
    • От разбойник
      От доста време не съм пускал нищо в този раздел, но в момента поводът е повече от добър  

Представям ви "Fear of Falling" - съвместно парче на NEMO и Вяра. Песента е пусната в конкурса Shure Call for Legends, можете да я чуете, както и да видите кратко видео от нас тук:
      http://www.shure-call-for-legends.eu/entrants/profile/222

• От Viara Ivanova
      Вчера си взех нова китарка и в свободния половин час на работа записах ей този поздрав за братлето ми: Батко
      Надявам се да ви развесели, айде, малко остана до събота и неделя )))
      Поздрави на всички!
    • От Viara Ivanova
      Едно
      видео с малко приказки и смях от мен и Джеймс за това, което ни вдъхновява да пишем песни и конкретно за "Any Girl In History", плюс на "Any Girl In History".Видеата и монтажа са дело на нашия съфорумник arebegai
      Приятно гледане и слушане, и благодарим за подкрепата!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.