Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Да ми препоръчате добър лютиер в пловдив пазарджик и малко инфо къде да го намеря или свържа с него  :)

Диката.

Ами,аз нямам навика да давам телефони на професионалисти по нета,особено на хора,които изписват Пловдив с малка буква,е Кольо при добро желание  ще ти даде телефона на ЛС.

• Like 1

А някакви координати на Иван Вълчинов? Има фейсбук, но не знам дали го преглежда изобщо и дали ще види, ако му пиша там.

• Like 1

Преглежда го редовно, но ако на някой му трябва телефон - мога да го пусна на лично съобщение. Поздрави

Иван Вълчинов all the way. Много, много коректен лютиер.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Member99
      Здравейте,
      Бихте ли могли да ми препоръчате добър "майсто" в ремонта на грамофони за град София?
      Преди няколко дни си купих грамофон Telefunken w248 HiFi и автоматичното му преместване на рамото не работи. Просто леко тръгва да захожда към плочата при стартиране и после спира. Същото е и при връщане за изключване. В единственото клипче, което намерих, в ютуб, за този модел грамофон, всичко се случваше напълно автоматично.
      Трябва да споделя, че съм абсолютно нов в темата с грамофони, усилватели и т.н. и това ще ми е първи грамофон. Когато ми демонстрираха машината всично си изглеждаше наред, свиреше доста добре и това не ми направи впечатление, а като се изключи един дефект по капака, тя изглежда като нова.
      Ще съм благодарен за мнения!
    • By lightsome
      Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
      Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
      Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!
    • By plamen_gr
      Здравейте..някой знае ли добър лютиер в Бургас,защото китарата ми се нуждае от сетъп..изчетох доста теми из форума не открих инфо за такъв.
    • By canev
      Здравейте!
      Притежател съм на китара  Ibanez RG 320 FM, произведена в Индонезия.  В началото много и се радвах, но с годините и намирах все повече кусури. Исках да има по-добър състейн и затова и смених адаптерите с DiMarzio. След няколко години смених и тремолото, надявайки се на ощепо-добър състейн. Тремолото избрах след доста четене в нета и гледане на клипове в YOUTUBE. То е японско - GOTOH GE-1996T Licensed Floyd Rose locking tremolo и си е супер, но резултата си остава същият. След 12 –то прагче , китарата губи състейн ( или по-скоро не е достатъчно продължителен). Особено при бендинг ( опъване на струната нагоре), след 12 –то прагче тонът звучи известно време и изведнъж спира, сякъш е отрязан с нож, а не плавно да затихва. Това ме вбесява. Освен това, отстоянието на струните от грифа е доста високо според мен (около 3-4 мм) а, аз обичам да свиря с нисък action. При опит да смъкна струните, състейна още повече се загубва и струните към последните прагчета започват да опират в грифа. Какви са възможните решения пред мен?
      1.Лютиер може ли да реши тези проблеми, да речем чрез настройване на тръсрода, прагчета и т.н
      2. Възможна ли е смяна на грифа с по-висок клас, защото според мен това е сновната причина.

Не искам за сега да продавам китарата, защото вложих доста в нея. Каква инвестиция да избера?

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.