Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво е това?


Recommended Posts

Здравейте,
От Англия ми донесоха това http://www.phonic.com/en/powerpod-740-plus.html

Прочетох темата за  Китарни усилватели, кабинети, говорители - Основите

Та мисля,че това е глава на кабинет.Въпроса е как да го пусна/използвам??
Извинявам се за тъпия въпрос,но съм начинаещ

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е комбинация от 7-канален миксер и крайни стъпала 2 х 220 вата. За да го ползваш ти трябват две колони на 4 ома. Потърси някой музикант с опит да ти покаже как се ползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миксера служи за много неща, но най вече прави страхотен целувчен крем!!! Стига да знаеш как да го направиш и с какво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Се си мислим,че идиотите са измрели,ма нъцки (то и аз мърдам все още :) ),е как може да вземеш нещо без никаква представа какво е??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз чаках,чаках,наш'те да ми подарят нещо дето не знам кво е  и те не знаят кво е и струва да речем 500-1000 лв.
Ама докато чаках,езех че чукнах 40 лазарника и баща ми взе че умря....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Както каза 

Fats

потърси някой музикант да ти обясни как се използва. Ако случайно си решил сам да го пускаш , обърни внимание на червения превключвател на гърба на миксера, който е с две позиции : 115 и 230 , трябва да го превключиш на 230 , за да няма ядрени опити ;) . Можеш да го използваш и за китарен усиловател ( гледам че си китаристче) , но трябва да си прочетеш менюала, който можеш да намериш в линка който си дал. Написан е като за ,,начинаещи,, , може само по картинките да се ориентираш какво къде да включиш и каква колона ти трябва.

Редактирано от deadman_walking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че има и ефекти, не знам само драйв дали може да докара или трябва да си включи някакъв овърдрайв педал преди миксера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Както каза 

Fats

потърси някой музикант да ти обясни как се използва. Ако случайно си решил сам да го пускаш , обърни внимание на червения превключвател на гърба на миксера, който е с две позиции : 115 и 230 , трябва да го превключиш на 230 , за да няма ядрени опити ;) . Можеш да го използваш и за китарен усиловател ( гледам че си китаристче) , но трябва да си прочетеш менюала, който можеш да намериш в линка който си дал. Написан е като за ,,начинаещи,, , може само по картинките да се ориентираш какво къде да включиш и каква колона ти трябва.

Ще потърся някой,който може да ми обясни как се използва,защото не искам да го разваля още от началото :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колонките,момче,гледай омовете,за да звучи как трябва и да не го изгориш.Пиши тук на Парни Валяк по ник да ти обясни,разбира от тези работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.