Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Пианист търси джаз певица за лобита в 5 звездни хотели. Искам да пее само бавни и тежки песни, може и поп-балади. Имам реални оферти за Китай, Корея и Япония.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , мъж не става ли ;) тенор,сопран саксофон , флейта , вокал.Просто питам .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте, знам че търсите жена, но за всеки случай Ви изпращам следното: мъж, виолончелист, оперно пеене- бас-баритон, нисък плътен глас, добър английски, добре изглеждаш, с добра prima vista и с виолончело, и с глас. Ако не си намерите жена и направите компромис, моля звъннете на +359876444807

Поздрави:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От annimm
      Пианистка с опит и богат репертоар търси ангажименти в София и страната.
      Предлагам подходящо музикално оформление за ресторанти, хотели, частни събития, сватби, фирмени партита. 

e-mail:  anna_md@abv.bg
    • От Tozi
      Пиано, китара, блус, джаз - малко но от сърце!

https://www.youtube.com/watch?v=lzj9XihXxPY
    • От Tozi
      Малко джаз изсвирен с новата ми тамбура.

https://soundcloud.com/tozi-3/indiana-tambura-solo
    • От liliralcheva
      Здравейте,имам идея за трибют на Арета Франклин в град Пловдив,ако има музиканти ,които искат да се включат да ми пишат.Нека да има малко повече джаз в града ни.Идеята е да се сформираме,изберем песни и идеята да се представи в някое подходящо за това място.Аз съм момиче на 26 години-вокалист.Очаквам ви!  

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.