Към съдържанието

Снимка

Относно всички недоволни, неразбрани,

• Заключена тема Тази тема е заключена
1 отговор на тази тема

#1 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6817 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 29 ноември 2006 - 15:02

Понеже ми писна да пиша всеки път едно и също реших да напиша това. Писна ми от хора, които ми искат обяснение без да са прочели правилата на форума. ЛОЕ, нИо, аладине, и всички останали, които сте баннати или ви предстои бан. Този пост е за вас! :D

1. Това са правилата на форума и не подлежат на коментар!
2. Не дължа обяснение на НИКОГО, нито модераторите дължат!
3. Ако някой те е наказал - то има защо. Не ме питай. Пише си в рейтинга ти.
4. Ако някой е изтрил или заключил темата ти - пак има защо. Чети правилата и си отговори сам. Ако не си съгласен - виж точка 1.
5. Ако си в шит листата - то там ти е мястото.
6. Писнало ми е от разбирачи с нарушени права. Ако ти си един от тях оплачи се на Арменския поп. За улеснение ти давам майла му: priest@church.armenia.com

Това беше за всички нагли типове, които са убедени, че им дължа нещо.

На всичко останали, които ще прочетат това и ще останат с погрешно впечатление са следващите редове.
Хора, разберете ме :pray: . Аз и модераторите си имаме работа. Този форум го поддържаме в свободното си време и никой не ни плаща за това. Ако смятате, че с някой се отнасяме лошо - моля ви преди да съдите прочетете му мненията, вижте колко постса има в кошчето и после съдете.
Благодаря за разбирането.
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#2 Mephistofel

Mephistofel

Инфернален херцог...

• Admin
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4713 Мнения:
  • Инструмент:Бас детонатор!

Публикувано 30 юли 2008 - 16:11

А бре, хора, не ви ли омръзна? Не ви ли минава през акъла, че от 10 000 реални потребители, все ще има някой недоволен от нещо?! Как да им угодиш на всички? Аман от многострадални Геновеви, що си мислите, че по цял ден няма какво да правим и си търсим несимпатични ни потребители, които да гърчим с предоставените ни пълномощия?! Този форум си има правила и те важат за всички!

Този форум се администрира и модерира от екип, който работи напълно безвъзмездно! Обаче хостинга ни струва пари, IPB (Invision Power Board) също, както всеки лицензиран и платен софтуер. Рафо и аз, както и колегите модератори, КЪСАМЕ от личното си време, от времето с близките си хора, от ангажиментите и съня си, от работата си и от какво ли още не за да го има и да функционира, за да може да осигурява на българските музиканти контакти със себеподобните им, информация от всякакво естество и каквото се сетите още!

Нека всички недоволни "сепаратисти" да спрат да мрънкат и да се замислят какво могат ТЕ да направят за обща полза тук! Или пък ако нямат подобно желание - нека си регистрират домейн, да го хостнат някъде, направете си форумче и с удоволствие ще споделим опит!

П.П. И последно - за да контактуват, в среда на известно приличе, подобно количество хора, са необходими ПРАВИЛА! Както и спазването им. И да ме извинят всички накърнени "демократи", но когато си на гости - спазваш обичаите/правилата на домакина!

"Дайте ми шест реда,написани от най-честния човек и аз ще намеря в тях за какво да го обеся!" Кардинал Ришельо
Господа офицеры, полковие дамы, и вся остальная непиющая цивильная сволочь - наздоровье!

VELIAN - New Single&Video "Building Cages" - ЦЪК!!!
VELIAN - New Single&Video "Fireflies" - ЦЪК!!!
WARTIME - New Single&Lyric Video "...And Again" - ЦЪК!!!

Можете да слушате цялото дебютно EP на VELIAN тук - https://www.youtube....h?v=SX1-YsSlMjk

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни