Jump to content
Българският форум за музиканти

Spector


Newcastle United

Recommended Posts

http://www.spectorbass.com/Distributors

 

Няма официален восител за България, но има няколко за Европа, включая читави online-магазини. Гледам обаче, че доста са поскъпнали - преди 3 години моят ReBop струваше 1200 евра в Томан; сега същият е 1480 евра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото :)

 

Че има читави онлайн магазини, има, ама проблемът е, че басът който искам ми е доста скъп за кешово плащане, затова ме интересуваше евентуален лизинг от вносител .

 

Ето това е животинчето http://www.thomann.de/gb/spector_alex_webster_euro_lx5.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш вариант плащане с кредитна карта и изплащане на задължението по нея след това. Предполагам, че оскъпяването ще е малко по-високо при този вариант, но пък имаш опцията за безлихвено погасяване до 45 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че това е марка на един бг майстор, от Асеновград.

 

Поне един приятел имаше такава соло китара, правена, но може да е била реплика :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Само че както и с всички други стоки разликата в цената не е пропорционална на разликата в качеството. Т.е. бас 10 пъти по-скъп не е непременно 10 пъти по-добър...каквото и да значи "добър" за един или друг човек.

Затова е важно всеки да намери удачния за себе си (нуждите и възможностите си) компромис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, това на което си ме виждал да свиря, си ми е най-удобният бас, който съм хващал и поради това си го обичам адски много. Просто в къщи си нямам единствено 5-ца (имах, но я продадох преди години) и затова ми се искаше да се поглезя (а този бас си заслужава определено) !

Не, че не съм съгласен с мнението ти относно цена-качество, но този бас е звяр ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.