Jump to content
Българският форум за музиканти

Безжичен микрофон


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,искам мнението Ви за това чудо.Ще върши ли работа според Вас.А етого и него-  W Audio GTR 1 Guitar Trans Pack (863.25)  Поздрави и благодаря предварително.

Редактирано от bokanegra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами търся ,търся и все не мога да открия с моя бюджет от 100-150 лв.за втора ръка,ако някой от тук има нещо подходящо с удоволствие....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е безжичен микрофон ами инструментален трансмитер (предавател).Тези като тоя модел който си посочил са евтини,но с много лошо качество, така че доста сигнал ще се губи.По-добре си събери пари за нещо по-добро.Не са евтини, но втора ръка излизат от време на време.Виж в базара.http://bazar.muzikant.org/categories.php?limit=100&category=%D0%9E%D0%B7%D0%B2%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8&parent_id=1872&item_type=all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ще се откажа от него тогава....щом казваш че ще се губи много сигнала.....аз по принцип няма да съм по далеко от най-много 10м .инъче на около 5м ще съм от него най често.Ако само това е проблема ок,ама ако качеството на звука го вади кофти,вече няма смисъл.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам някакъв не му помня марката нещо про беше.Струваше 400 пари.Не съм забелязъл да пада качеството,проблемът е в батериите отиват си бързо.А когато почнат да си заминават се появяват шумове.Разстояния 10 15 метра не са никакъв проблем.През стени не зная дали минава сигнала,не съм пробвал.Според мен за концерт ще върши работа нови батерии задължително,всеки път.5 метра кабел същата работа върши и е безотказно,на теория поне.Дано да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,отказах се от въпросния модел...сега очаквам предложения от тук че за събота ще ми е нужен ...Бюджета е 150-170 лв. за нещо втора употреба.Моля помагайте ако някой има нещо което не го ползва о се сети-сега му е времето .Поздрави !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.