Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение+критика


ive0808

Recommended Posts

Дайте си мнението и критиката

http://dox.bg/files/dw?a=9f0131c02f

Линка е достъпен до : Понеделник 20.07.15.

Бележка: ходила съм на уроци по народно пеене само около 10дни :) и искам да чуя вашето мнение и критиката ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво да ти кажа.. хващаш тоновече почти вярно, но понякога не ги улучваш.

За добра техника на пеене, още не може да става дума.

Ако искаш, да се занимаваш с това, трябва доста да поработиш.

Действай, пък ще си проличи, дали става добре, или не се получава.

Във всеки случай, има множество хора, които пеят значително по-добре, дори без никога да са стъпвали на уроци.

Уроците, според мен, са много полезни и важни, също както и самостоятелната работа.

Като за начало, работи върху вярното интониране(изпяване на правилните тонове).

Предполагам, на уроците, пеете разни гами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не улучвам тоновете честно казано няма кой да ме научи правилно да го пея иначе това дето ходих на уроци беше загуба на време честно казано, защото учителката не ме научи на нищо за съжаление ...

Ами благодаря за съветите ще се опитам да работя върху тоновете още и върху гамите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НиколайGK, ами много неща например техники за дишане,нотите.... Обаче единственото,което учех в часа е как да прегракна от викане... Тя ме караше направо да крещя, защото все увеличаваше тоновете и аз просто не мога чаак толкова високо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Определено ще р добре да смениш преподавателя! Ако не започнете с дишането , незнам с какво друго.

А и вземи качи демото на някаква друга платформа, например soundcloud , че така малко хора ще я прослушат!

Успех!

Редактирано от LP1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да това го знам за това спрях да ходя на уроци при нея. И ся единственият познат учител(леля) с който съм сигурна че ще науча нещо е доста далече. А това с преместването на файла ще пробвам утре :)

и колко съм за успех не знам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.