Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Това е шестият ми техен концерт и въпреки че нищо не може да повтори емоцията от преди 15 години в НДК, пак ми махнаха главата !

IMG_3121_1.jpg

Остана да виси със страшна сила горчивия въпрос: как така бат' Слави напълни Армеец и билетите му на черно вървяха по 5 стотака, а ТОТО свириха пред доста празни седалки....

Не че има значение за тези които бяхме там :)

Поздрав към всички тях :)

Редактирано от jabs
  • Like 10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт. Като си помисля как щях да го пропусна....

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размазващ концерт!

Тотален кеф, въпреки че звука ми се струваше леко размазан, може би от самата зала.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така, но аз като стар човек седях горе в ъгъла при пилците където по подразбиране звука не е най-добрия и реших че е от това.... бял кахър :)

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу беше супер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Слави и Тото в едно изречение звучи неуместно :D

• Like 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам дали, някой е имал дилемата UFO или TOTO.

Знам, че има, такива които са предпочели ТОТО и са изпуснали вторият ден на Каварна 2015.

Аз лично предпочетох да остана да видя UFO , които досега не са били у нас, а може би няма и да дойдат пак.

Сигурно е, че на който и концерт да сте били, сте уцелили.

А защо споменавате Слави Трифонов във Форум за музиканти?!?!?!?!?!?

Редактирано от TONY

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертът беше богат празник за сетивата. Някъде на снимката е и моята глава.

Защо Слави? Не съм му фен, но харесвам Ку-ку бенд като музиканти. Те пък са фенове на Тото. Но не бива да се правят сравнения с публиката. Има за едните, има и за другите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм фен на много от музикантите в КуКу бенд и съм чувал че примерно Цветан Недялков е голям ТОТО фен.

Проблемът е продукта който Слави изработи от тях, но това е една друга тема.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jabs, не си само ти по ъглите. Така ми беше хубаво на Slash снощи заврян в ъгъла на въздух и 2 метра свободно разстояние около мен, докато в лудницата хвърляха тениски и припадаха от жега :> 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях на Слаш, и искам да кажа че разликата в звука е несравнима в полза на арената. В зала Хр.Ботев не трябва да се правят никакви концерти. Това повече приличаше на сауна. Никакъв въздух.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък карах вечерна смяна близо до Спортната зала и слушах (някакъв тътен от) Слаш отстрани :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрите музиканти при този дето не му е мястото тук са отдавна градски легенди ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера сега пък защо почнахте да оплюване Слави, това че свири чалга и пълни залите какво лошо има. Гледах последният му концерт, еми евалата, музикантитите и звукът,всичко беше на ниво. Просто немога да разбера каква е тая злоба да плюем някой, който е постигнал нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да разбера. Темата е за Тото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Katzarov
      Здравейте, отдавна исках да направя кавър на hold the line (Luke е един от любимите ми китаристи), но ми отне доста време, за да си развия достатъчно добре техниката (за по-бързата част от солото), както и да е...
      Приятно слушане на този кавър/импро.  

• От Koobenot
      Здравейте, гледах този Soundcheck на Toto -
      и не знам  кое е парчето, което Steve подхваща на 1:50 ... Не открих такава тема за музикална взаимопомощ, ако има такава, ме извенете и ме препратете към нея... Благодаря предварително.

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.