Jump to content
Българският форум за музиканти

Viara Ivanova

Уроци по пеене с Вяра Иванова и подготовка за кандидатстване в музикални училища във Великобритания

Recommended Posts

Предлагам индивидуални и групови уроци по пеене за начинаещи, напреднали и професионалисти.

Уроците могат да бъдат проведени в София, Бургас или по Скайп.

Уроците включват вокална техника, работа по контрола върху дишането при пеене, подобряване на интонацията и артикулацията,

фразиране, стилова специфика, орнаментика, фонетични особености при пеенето на чужд език, подбор на репертоар, писане на чартове.

Според интересите и амбициите на ученика може да се включи обучение по теория, писане на песни, аранжиране на вокали,

подготовка на певци за кандидатстване в колеж/университет/консерватория във Великобритания, както и уроци по английски език.

Стилове: поп, рок, блус, соул, музикален театър.

За мен:

Работя като музикант и преподавател в България и Великобритания.

Завършила съм Applied music в University of Strathclyde, Glasgow, UK и Popular Music Performance в Stevenson College Edinburgh, UK.

Преподавала съм в частни музикални училища във Великобритания, както и като гостуващ лектор в Кралската консерватория на Шотландия (RCS) в Глазгоу.

Имам дългогодишен изпълнителски опит - като соло изпълнител и като вокалист/басист в групи.

Паралелно с преподавателската дейност работя по авторска музика и като сешън музикант.

Уроците са с продължителност от 60 минути и струват 30лв. При закупуване на карта за 5 урока получавате един безплатно.

Благодаря ви за отделеното време и до скоро! :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя ще съм на разположение за уроци в София ;).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28ми и 29ти август ще съм на разположение за уроци в Бургас. До скоро! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уроци по пеене, songwriting и английски:

София, неделя, 6ти септември @ Sofia Music Hub

Само с предварително записване. До скоро!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уроци по съвременно пеене, музикална теория, солфеж, songwriting, английски език. 

онлайн - Skype: this_little_bird или в студиото ми в гр. Пловдив

За записване: 0893 577341

Ако сте вокалисти, родители на вокалист или вокални педагози и търсите съвети/ подкрепа/ вокално обучение, можете да се присъедините към ФБ групата ми: Sunday School with Viara

Успех на всички!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От solist
      Участвам в един проект, но ми е малко. Търся да пея в група от хора на подходяща възраст, която прави авторска музика или желае да записва такава. Главно за удоволствие. Желан стил - мелодичен рок. 
      Демо записи : https://app.box.com/s/zmmqvdum9zdwys4xl516w1h27znphv8x
      0892 983 613
    • От p1vlin
      Здравейте! Аз се казвам Павлин от Стара Загора съм и си търся участия или група пея R&B,Pop,Pop Rock,Blues Вокалната ми техника е добре овладяна пея доста високо на глас и на фалцет ако се интересувате да чуете нещо може да ми пишете в фейсубк facebook.com/p1vlin и нататък ще обсъдим другото.
    • От n_s
      Здравейте, имам следния проблем: при пеене с глас в припева както е в оригинал (конкретно към песните  - Кристиан Костов - Beautiful Mess, Avicii - Wake Me Up и други подобни) не успявам да контролирам гласа и той преминава фалцетно, а когато се напрегна да го контролирам имам нещо наподобяващо хрипове, ходих на лекар и казаха, че е задна хрема и е от времето щяла да премине, но така и не отминава. Вокалния ми педагог ме посъветва отново да отида, но не виждам смисъл като ще получа същия отговор. Можете ли да препоръчате нещо?
    • От niko92
      Здравейте, уважаеми музиканти!
      Отварям тази тема, за да Ви попитам, какво мислите за моя глас, дали имам някакъв талант или просто няма да се получи. Много бих искал да се занимавам с музика и пеене, но вече съм минал 20те години и преди всичко пеенето е дарба. Според Вас имам ли някакви заложби, много ли съм фалшив? Никога досега не съм се занимавал с пеене да отбележа. Слагам линк към едно мое изпълнение: http://dox.bg/files/dw?a=c603bdac46 .
      Благодаря!
    • От qffkata
      Здравейте на всички 
      Ние сме китарист и вокал (женски) от град София. Правим кавъри на поп и рок песни и имаме няколко авторски неща. За момента сме  двама и търсим още желаещи, за да правим по-интересни и креативни адаптации на песни или да измисляме собствени такива. Независимо дали сте барабанист, вокал, пианист, басис, китарист просто искаме да посвирим с различни хора и да се кефим на музиката като цяло. Имаме желание за развитие и сме готови да се отдадем на работата. Знам, че ежедневието в което живеем е силно времеотнемащо, но стига да го има желанието все ще се намери време. Ако имате желание да се свържите с нас може да го направите на телефон 0883/777 017-Явор. Ето и няколко линка за представяне. Качеството не е добро, но постепенно се инвестира в апаратура  

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.