Jump to content
Българският форум за музиканти

Viara Ivanova

Уроци по пеене с Вяра Иванова и подготовка за кандидатстване в музикални училища във Великобритания

Recommended Posts

Предлагам индивидуални и групови уроци по пеене за начинаещи, напреднали и професионалисти.

Уроците могат да бъдат проведени в София, Бургас или по Скайп.

Уроците включват вокална техника, работа по контрола върху дишането при пеене, подобряване на интонацията и артикулацията,

фразиране, стилова специфика, орнаментика, фонетични особености при пеенето на чужд език, подбор на репертоар, писане на чартове.

Според интересите и амбициите на ученика може да се включи обучение по теория, писане на песни, аранжиране на вокали,

подготовка на певци за кандидатстване в колеж/университет/консерватория във Великобритания, както и уроци по английски език.

Стилове: поп, рок, блус, соул, музикален театър.

За мен:

Работя като музикант и преподавател в България и Великобритания.

Завършила съм Applied music в University of Strathclyde, Glasgow, UK и Popular Music Performance в Stevenson College Edinburgh, UK.

Преподавала съм в частни музикални училища във Великобритания, както и като гостуващ лектор в Кралската консерватория на Шотландия (RCS) в Глазгоу.

Имам дългогодишен изпълнителски опит - като соло изпълнител и като вокалист/басист в групи.

Паралелно с преподавателската дейност работя по авторска музика и като сешън музикант.

Уроците са с продължителност от 60 минути и струват 30лв. При закупуване на карта за 5 урока получавате един безплатно.

Благодаря ви за отделеното време и до скоро! :)

• Like 2

Тази неделя ще съм на разположение за уроци в София ;).

На 28ми и 29ти август ще съм на разположение за уроци в Бургас. До скоро! :)

Уроци по пеене, songwriting и английски:

София, неделя, 6ти септември @ Sofia Music Hub

Само с предварително записване. До скоро!

Уроци по съвременно пеене, музикална теория, солфеж, songwriting, английски език. 

онлайн - Skype: this_little_bird или в студиото ми в гр. Пловдив

За записване: 0893 577341

Ако сте вокалисти, родители на вокалист или вокални педагози и търсите съвети/ подкрепа/ вокално обучение, можете да се присъедините към ФБ групата ми: Sunday School with Viara

Успех на всички!

• Like 3

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By solist
      Участвам в един проект, но ми е малко. Търся да пея в група от хора на подходяща възраст, която прави авторска музика или желае да записва такава. Главно за удоволствие. Желан стил - мелодичен рок. 
      Демо записи : https://app.box.com/s/zmmqvdum9zdwys4xl516w1h27znphv8x
      0892 983 613
    • By n_s
      Здравейте, имам следния проблем: при пеене с глас в припева както е в оригинал (конкретно към песните  - Кристиан Костов - Beautiful Mess, Avicii - Wake Me Up и други подобни) не успявам да контролирам гласа и той преминава фалцетно, а когато се напрегна да го контролирам имам нещо наподобяващо хрипове, ходих на лекар и казаха, че е задна хрема и е от времето щяла да премине, но така и не отминава. Вокалния ми педагог ме посъветва отново да отида, но не виждам смисъл като ще получа същия отговор. Можете ли да препоръчате нещо?
    • By niko92
      Здравейте, уважаеми музиканти!
      Отварям тази тема, за да Ви попитам, какво мислите за моя глас, дали имам някакъв талант или просто няма да се получи. Много бих искал да се занимавам с музика и пеене, но вече съм минал 20те години и преди всичко пеенето е дарба. Според Вас имам ли някакви заложби, много ли съм фалшив? Никога досега не съм се занимавал с пеене да отбележа. Слагам линк към едно мое изпълнение: http://dox.bg/files/dw?a=c603bdac46 .
      Благодаря!
    • By an_n_03
      Здравейте! Искам да попитам има ли начини/упражнения, с които ще мога да разширя диапазона си на височина? Аз съм алт (алто) и диапазона ми е много малък, което ми пречи доста при пеенето ми на много песни.
    • By danakin
      Търся вокален педагог, намиращ се в гр. София - занимаващ се главно с джаз/рок.

Да, бих търсила сама в нета, но вече го направих и просто предпочитам някой по-навътре в нещата да ми препоръча даден професионалист и съответно да обясни защо. Обръщам се към вас, защото не желая да хвърлям пари на вятъра по самозванци тип Music World и накрая да се окаже, че е станало обратното на прогрес. Друго е да имаш някаква информация относно въпросния преподавател, защото аз по произволните обяви в нета не видях такава, а се сещате, че това си е директен red flag и показва пълна липса на професионализъм.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.