Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблеми с гласа


Recommended Posts

Здравейте,имам един проблем и искам да попитам колегите тук за съвет!От януари нещо не си чувствам гласа добре и не мога да пея както трябва!Чувствам го изморен някак,като започна да пея на втората песен ми пада гласа и въобще е негоден за пеене!Аз си имам слаб глас като цяло,но така никога не съм бил!Зимата ходих при д-р Фурнаджиев в София,защото ми го бяха препоръчали!Предписа ми един куп неща за пиене и ми взе солидна таксичка,но никое от тези неща не промени положението!Сега се чувствам още по-зле от тогава и тъй като в хасковския край няма специалист фонеатър или УНГ,който да има опит с певци,реших да ида до Пловдив!Казаха ми за д-р Милкович,не знам колко е добра,ще видя!Ако някой от Плд знае някой друг,нека да сподели!Най-важното ми е да видят има ли някакъв проблем с гласните връзки или е от нещо друго!Забравих да споделя,че заради едно или друго заболяване,от януари насам съм изпил 5 различни антибиотика плюс други съпътстващи медикаменти и не знам дали този химичен бъркоч има влияние на гласа .... Ако някой знае нещо по въпроса ще съм много блаодарен,защото аз вече не знам какво става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей zizu, не си писал каква диагноза все пак са ти поставили лекарите, при които си ходил? Не пишеш и дали имаш вокален педагог, както и по какъв начин си поддържал певческа форма преди да забележиш проблема?

Аз имам опит с различни вокални проблеми, но съм вокален педагог, а не лекар. Ако желаеш вокална консултация, пиши ми ЛС. До  скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.