Jump to content
Българският форум за музиканти

Добър барабанист ли е Венелин Венков?


Recommended Posts

Мястото на жените е в раздела за китаристи :green:

 

По темата - кой знае какво мнение не мога да дам, но като го гледам и слушам как свири, просто усещам, че Венко е сред доста добрите в БГ.

Такъв звук го слушам в песните на Linkin Park. А те, колкото и да са посредствени, имат звук за много милиони. Впрочем Венко и Роб май свирят с почти еднакви сетове.

Жалко, че 5 старс не върви вече. Това беше комай едничката възможност на бенда да забие и нещо човешко.

Изпълнението на Desert Rose = колективен brilliance

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и естествено половината барабанисти във форума са от Русе :virtuoz:
Явно коренно се различава от шуменския такъв. biggrin.gif

 

И от Шумен има тука :D

Иначе по темата- и аз смятам, че свири професионално. До колкото знам, Калин Вельов е свирил преди това с куку бенд (перкусии, но все пак)- ето той направи една песен с Нина Николина, незнам не бях особено впечатлен. ;)

Редактирано от Sebastian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААааа не е така :D:D

Бе това за жените не е лошо, ама не е нито в темата, нито в рубриката "Барабани"

 

Жената е като барабана - трябва яко да го биеш и след като го скъсаш да го смениш :D:):)

 

.... понякога ме яд, че имам принципи :D))

 

А по темата, Венко .... страхотен барабанист, много изчистена техника и висок професионалист. Но както каза някой, 90% от песните са та-тра-та та-тра-та. И мисля, че Венко малко се дъни там. Не му се отдават "циганиите". То и по-добре де! :D)

 

Но мисля друго, че Слави трябва да разкара онзи "певец" дето се домъкна от Хазарт.

Лично аз предпочитам да гостувам в Шоуто от колкото да съм част от бенда. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, кво му е на певеца?

А иначе...ми не знам, според мен добре му се отдават въпросните ритми.

Това с жената няма да го коментирам. както и това за барабаните... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Венко е супер луд барабанист. Може да си свири яки неща и пак да са на място в някви тъпи песни. Чуйте какво дъни в началото на всяко шоу-жесток си е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.