Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Krovuel

Кровуел-Интуиция ....начало или край ........

Recommended Posts

Здравейте !

Песента , която представям е нещо доста различно от това , което съм записвал до момента . Надявам се ще ви хареса и ще да бъде разбрана ! Като стил почти нямам представа какъв е , но имали значение , музиката е важна , може би точно това стилово определяне води до доста дразги , които са съвсем излишни . Да определено музиката е много важна , би трябвало да сме адски щастливи хората от този форум и не само , че този вид изкуство съществува , че е реалност !
Музиката е живот, слушайте музика ! Музиката е въздух , тя е магия !! 
Хм , колко е тънка линията между тъмната и светлата страна , единствено от нас зависи коя ще изберем ! Бъдете добри хора и нека само хубави неща се случват на всички !!! Благодаря за вниманието ! Приятно слушане !

• Like 1

Супер е! Може би първата около минута и половина ми допадна най-много - без барабаните като че ли е по-въздействащо :) Като атмосфера ми напомни на саундтраците на хорърите от 70-те/80-те (нещо тип The Exorcist, Profondo Rosso, Madman, Halloween). Надявам се да пуснеш още подобни  :thumbs_up:

Благодаря ! 

Кровуел ft Mila AryaDaeva - Подорож (432Mhz) 

Edited by Krovuel

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By DANEV
      Едно любимо соло...
    • By iliatilev
      Здравейте на всички любители на музиката.Да се похваля пуснах нова песен която е от новото ми EP което ще пусна в следвашите дни.
      За сега съм направил на бързо това видео колкото да има нещо..

• By the_gorer
      Здравейте другарчета, представям най-новото заглавие от проект Маясъл. Екстремен метъл с елементи на транс и техно. Текстът на песента може да се прочете в описанието под видеото в Ютюб.
      Приятно слушане!

• By prayer4eto
      Instrumental Progressive Rock - A mixture of heavy guitars, Jazzy Chords, folklore influences and the revival of the Mellotron spirit. Retro Futuristic visions of the world through music.

BANDCAMP:
      https://futurewasperfect.bandcamp.com/releases

YOUTUBE:
      www.youtube.com/channel/UCu-5WkXY42K8kBG3MsPUzoQ

FACEBOOK:
      www.facebook.com/futurewasperfect/

Instagram:
      www.instagram.com/future.was.perfect/

CD BABY profile:
      store.cdbaby.com/cd/futurewasperfect
    • By Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.