Jump to content
Българският форум за музиканти

Krovuel

Кровуел-Интуиция ....начало или край ........

Recommended Posts

Здравейте !

Песента , която представям е нещо доста различно от това , което съм записвал до момента . Надявам се ще ви хареса и ще да бъде разбрана ! Като стил почти нямам представа какъв е , но имали значение , музиката е важна , може би точно това стилово определяне води до доста дразги , които са съвсем излишни . Да определено музиката е много важна , би трябвало да сме адски щастливи хората от този форум и не само , че този вид изкуство съществува , че е реалност !
Музиката е живот, слушайте музика ! Музиката е въздух , тя е магия !! 
Хм , колко е тънка линията между тъмната и светлата страна , единствено от нас зависи коя ще изберем ! Бъдете добри хора и нека само хубави неща се случват на всички !!! Благодаря за вниманието ! Приятно слушане !

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Може би първата около минута и половина ми допадна най-много - без барабаните като че ли е по-въздействащо :) Като атмосфера ми напомни на саундтраците на хорърите от 70-те/80-те (нещо тип The Exorcist, Profondo Rosso, Madman, Halloween). Надявам се да пуснеш още подобни  :thumbs_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ! 

Кровуел ft Mila AryaDaeva - Подорож (432Mhz) 

Редактирано от Krovuel

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От prayer4eto
      Instrumental Progressive Rock - A mixture of heavy guitars, Jazzy Chords, folklore influences and the revival of the Mellotron spirit. Retro Futuristic visions of the world through music.

BANDCAMP:
      https://futurewasperfect.bandcamp.com/releases

YOUTUBE:
      www.youtube.com/channel/UCu-5WkXY42K8kBG3MsPUzoQ

FACEBOOK:
      www.facebook.com/futurewasperfect/

Instagram:
      www.instagram.com/future.was.perfect/

CD BABY profile:
      store.cdbaby.com/cd/futurewasperfect
    • От Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 
    • От sdiefko
      Здравейте! Търся си хора, които имат желание да свирят метъл или метълкор/груув. Имам силното желание за авторска музика, но съм съгласен да има и кавъри. Стилът, който търся се намира някъде между Killswitch Engage, Parkway Drive, Slipknot, Periphery, Gojira, Tool, Smallman, Mexicoma, Kyuss, Bullet For My Valentine, While She Sleeps, A Day To Remember и така нататък. Аз съм китарист на 19 от Стара Загора, но пребибавам в Пловдив . Нямам проблем да бъда ритъм или лийд. Ако има желаещи, можете да ми пишете тук на ЛС, тук -> https://www.facebook.com/zdievgu , или тук -> skype: kuizukihamazan. \m/
    • От Aquarelle
      Здравейте
      Това е темата, в която занапред ще публикувам информация за предстоящите си участия и други събития с музикален характер с мое участие.

Имам огромното удоволствие да впиша като първо събитие концерта на невероятния Stu Hamm, с участието на китарната легенда Greg Howe, които ще имам честта и удоволствието да подгрявам на 7 Ноември 2016 в клуб Joy Station, от 20:00 ч.
      Facebook Event - тук
      Билети - тук

• От atanas_shishkov
      "Spectrum Music Lab" e част от 10-и Международен китарен фестивал GUITART FESTIVAL PLOVDIV 2016!
      Билетите са в продажба в Билетен център пред Общината и в мрежата на Eventim.
      Вижте програмата:

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.