Към съдържанието

Снимка

Кровуел-Интуиция ....начало или край ........

Кровуел-Интуиция Krovuel - Intuiciq (Intuition universum plovdiv bulgaria goa trance chill prog magic

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 Krovuel

Krovuel

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Публикувано 02 май 2015 - 13:18

Здравейте !

Песента , която представям е нещо доста различно от това , което съм записвал до момента . Надявам се ще ви хареса и ще да бъде разбрана ! Като стил почти нямам представа какъв е , но имали значение , музиката е важна , може би точно това стилово определяне води до доста дразги , които са съвсем излишни . Да определено музиката е много важна , би трябвало да сме адски щастливи хората от този форум и не само , че този вид изкуство съществува , че е реалност !
Музиката е живот, слушайте музика ! Музиката е въздух , тя е магия !! 
Хм , колко е тънка линията между тъмната и светлата страна , единствено от нас зависи коя ще изберем ! Бъдете добри хора и нека само хубави неща се случват на всички !!! Благодаря за вниманието ! Приятно слушане !

#2 НиколайGK

НиколайGK

...see Emily play...

• Members
  • PipPipPip
  • 291 Мнения:
  • Инструмент:Орган Gem Jumbo 61 r6

Публикувано 02 май 2015 - 18:27

Супер е! Може би първата около минута и половина ми допадна най-много - без барабаните като че ли е по-въздействащо :) Като атмосфера ми напомни на саундтраците на хорърите от 70-те/80-те (нещо тип The Exorcist, Profondo Rosso, Madman, Halloween). Надявам се да пуснеш още подобни  :thumbs_up:

#3 Krovuel

Krovuel

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Публикувано 10 юни 2015 - 14:00

Благодаря ! 

Кровуел ft Mila AryaDaeva - Подорож (432Mhz) 

Този пост е редактиран от Krovuel: 10 юни 2015 - 14:01

Also tagged with one or more of these keywords: Кровуел-Интуиция, Krovuel - Intuiciq (Intuition, universum, plovdiv, bulgaria, goa, trance, chill, prog, magic

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни