Jump to content
Българският форум за музиканти

Кратък семпъл


brysnaria

Recommended Posts

Колкото и да те критикуват с ниските - началото им беше добро!

Значи началото си го бива. :bravo:

 

После си изместваш позицията и връщането на ниски вече ти се разваля.

Може би там където се изместваш в средния - трябваше да го пееш на нос /носово, там звука да ти резонира, все едно си Едит Пиаф и пееш френски носовки/.... иначе абсурд е после да успееш да го върнеш отново на такива дълбоки ниски гръдни.

 

 

/а мисля че и в песента по този начин беше решението, / :)

 

 

 

П.С. и въобще нямаше там мързеливо отпуснато, което ти го пишат <_< това е илюзия.

по-скоро опитай - "мня мня мня"--- ей така на нос се прехвърляше певецът... :hello:

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато, ниската ти среда никаква я няма. Знам, че е много шибано като си тенор ( и аз съм), ама трябва да се направи. Недей да се пънеш толкова долу, а го изпей с колкото се може по-малко въздух и възможно най-леко.

А високата среда как му е :D

 

Я да ни разясниш как стоят нещата и да го изпееш един път с ниската и после и с високата среда та да оценим разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добър си,но има какво още да понаучиш.все пак това е форум и тук има всякакви певци-от професионалисти,притежаващи прекрасни галсове,до аматьори като мен,които грухтят и квичат зверски.в този интервал ти си някъде по средата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^благодаря;) аз не претендирам , че съм добър. Пея от 3 месеца, и тепърва започвам да се уча , въпреки че напоследък се чуда дали да продължавам защото имах малко лоши моменти ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекалено се стараеш да го изпееш, а това отнема от изпълнението...

прав е :) цаката му е наистина да не мислиш толкова за тоновете като честота...просто се опитаи докато пееш да не мислиш за момента а в главата ти да си с няколко такта напред...като го изпееш още 50 пъти ще си дойде от само себе си...френските педагози са казали ''с навика идват и добрите резултати'' но аз ще добавя и да не загубваш емоцията понеже и това може да стане като дойде навика...успех buddy имаш наистина хубав глас ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.