Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да разбера имам ли талант да пея


Recommended Posts

Здравейте !!:-)

Четох подобна тема тук , но...не ми помогна. :(:) Както виждате в заглавието...досещатете се какво ме интересува.

Аз пея от както се помня! Като малка заспивах на музика ! Музиката е част от мен .. не мога без да пея ♡♡♡

Та така...когато пея се записвам на записи (на тел.) Лично аз се харесвам..тоест именно , че не мога да се самоупределя търся съвет?! :)

Не мога да ходя на уроци..няма финансова възможност..но пък мисля да се запиша в музикалното училище(от Русе съм :-) )

Ще имам по голяма възможност ! Какво мислите вие ? :)

Моля, обяснете как стоят нещата.

Опитвала съм да говоря с хора ,които разбират от музика (по скайп или Ф.Б.), но никой не успя да ми помогне..ако знам дали имам талант и ако ДА..ще развивам таланта си !

Но незнам как да разбера..а и с тази моя сценофобия... :)

(За 7 клас съм на 13 г.)

Благодаря ви предварително!!! ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знам дали имам талант... е въпрос, който дори хората набедени с талант си задават :)

 

Таланта е хубаво нещо... абстрактно... все пак, не разбирам как хора които разбират от музика не успяват да ти помогнат ?

 

Качи запис и тук във форума, ще получиш безпристрастни мнения.

 

Но относно това, дали да учиш музика и тн. е нещо, което решаваш или сама за себе си. Ако оставиш някой да решава вместо теб, шанса в последтсвие да си недоволна е голям.

Но като цяло темата отива, към по сериозни житейски проблеми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не успяха....казаха да ходя на частни уроци и това е, а аз живея с баба и дядо...и нямаме тази възможност да плащаме уроци :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.youtube.com есайт в който има доста уроци.

Лошото е, че информацията няма да бъде систематизирана и подредена спрямо теб

и твойте нужди и специфики. Но е безплатна...

https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+sing+better

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ученето не е лошо нещо  и дори да не си   някакъв  извънреден талант , пак е възможно с труд и постоянство да напредваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто захвани много яко и въобще не се тормози с подобни въпроси.Важно е само едно-ти да напредваш с времето спрямо себе си.Сравнението с други музиканти също е голям тормоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.