Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител


Recommended Posts

Здравейте,

предварително се извинявам за рова, че темата вече е дъфкана, но имам нужда от съвет. Та проблема е следния: Не мога да намеря подходящия учител за мен. Нещата седят по следния начин: Свиря от грубо казано 4 години, година и половина -две съм бил само на практис пад о съм свирил единици, двойко тремоло, парадидли и т.н. също така съм минал значителна част от школата на Добри Палиев. Вмомента свиря с груп, която се състои от хора все с много по-голям музикантски опит и изобщо на години по-големи. Много е яко, но те са завършени музиканти, а аз не съм.. и вмомета просто седя на едно място и свиря неща които знам + отнякъде да видя нещо ново я в интернет я от някой друг. Поблемът е, че нямам мое си място, следователно нямам барабани. Тоест ми трябва учител с когото ще мога да имам два пъти седмично да кажем..и да мога да свиря при него всеки ден или просто някъде, да се упражнявам. Наистина искам да се занинавам сериозно, моля ви за съвет. Ако имате някакви предложения, драснете по един коментар.

Благодаря. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София има доста добри учители, но те съветвам вече да помислиш за сет, защото свиренето не е само парадидли и тремоло, има още куп работи които един  барабанист трябва да знае. Относно школите, тука вече ти сам трябва видиш кои школи най-добре работят при теб. Хубавото е, че вече може да теглиме или да поръчваме школи по интернет, не е като едно време. На мен много ми допадат play along школите, при тях барабаните са отрязани и ти свириш с музиката, като четеш и свириш с ноти. Има доста такива школи, като за начинаещи, така и за напреднали, също и стилово разделени

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София съм. Помислил съм зa сет...не сa проблем пaрите, пестят се събирaт се, изкaрвaт. Живея в aпaртaмент и нямaм дори физическото място дa сложa сет, дa не говорим зa шумa, звукa и съседите. Нито нaметих някaкъв трaфопост или гaрaж под нaем. Тaкa че нямa кaк нa този етaп дa се осъществи товa..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде живееш, защото мога да ти дам телефон на един човек който ми даваше преди една стая под наем в една индустриална зона на прилична цена. Ако не ти е проблем да пътувая до Божурище, мога да ти дам телефон, стига още да  дава под наем. М-у другото транспорта до там е много редовен и движи до 11 ч вечерта, има връзка с метрото и въобще няма да имаш никакви проблеми. Ако си навит ще ти пратя на л.с телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има различни учители в София. Някои са по-консервативни, други са с по-съвременен подход. Зависи кое ти допада. Мен - второто. Ходих при едно момче в жк Раковски май беше - Румен, Drum Center Sofia. Пробвай ако искаш - търси в гугъл и ще му видиш сайта и ютюб видеата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам Румен от Дръм Център София. Няма да ти губи времето и ще ти покаже това, което те интересува. Лесно се работи с него, отворен и готин човек е. 

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.