Към съдържанието

Снимка

Предлагам по-голям лимит на харесвания

• Please log in to reply
19 отговора на тази тема

#1 YAMAHAc70

YAMAHAc70

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 256 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 14 март 2015 - 22:09

Имам въпрос към админа и другите участници във форума : Защо не се увеличи малко лимитът към харесванията/благодарностите на коментарите. Лично аз мога да кажа, че има дни ,в които няма нищо интересно , но има дни  , когато наистина различни хора постват различни интересни и/или забавни неща и с неприятна изненада прочитам съобщението за надвишения лимит. Не говоря за драстично увеличение, но все пак.
П.С Докато го пиша осъзнавам, че това може да породи някой порочни практики като тези в други сайтове ...

#2 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1595 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 15 март 2015 - 13:33

И аз се присъединявам. Не знам какъв е лимита, но при мен май са 3-4 на ден и на моменти не стигат :)

FRONT.jpg

#3 Parni_Valjak

Parni_Valjak

Soundman ltd - The Professional Solutions Provider

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4548 Мнения:
  • Инструмент:МОЗЪК REVOX TEK FLUKE HP

Публикувано 15 март 2015 - 14:39

:slap: Леле, какво ще ги правя толкова харесвания???  :girl_cray2:  :yahoo:

Този пост е редактиран от Parni_Valjak: 15 март 2015 - 14:39

Rumen Kolarov:   Както винаги инж. Манов е прав!

eCJph5P.png

1.If You Think A Good Technician is Expensive, Try A BAD Onе !  2.If you have to ask the price, you can't afford it. biggrin.gif

3.ДА ПИЕМ ЗА ТОВА: ЖЕЛАНИЯТА ДА НИ СЪОТВЕТСТВАТ НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ! (Кавказка пленница)

4."е" на "х"-та и да го плашиш с диференциране едва ли му пука на аргумента... (Telerig)

5." ДА РАБОТИМ НЕ САМО С РЪЦЕ , НО С УМ И СЪРЦЕ" (Басурендер) 6.Сега е епохата на Гангнам Стайл, АйПад, АйФон и АйСиктир...( patient)

7.Другаря Кире- "Инженерите със вкус, пипат само ток и блус...." 8.Като не можеш, най-лесно е да кажеш, че не искаш. (docc)

9.“It’s an unfinished job, looking for high quality audio. It never finishes.”-Rupert Neve   10.Fingers On Strings, Hands On Faders, Music On Tape.

11.musicman: Колкото по глупави въпроси задаваш, толкова е по-малък шансът, отговорите им да ти харесат. Забележи, не да ти помогнат, а да ти харесат.

#4 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1595 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 15 март 2015 - 17:27

Следващата стъпка е обмяна на Х броя харесвания за килограм захар ( примерно ) :)

FRONT.jpg

#5 Dirk

Dirk

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 355 Мнения:

Публикувано 15 март 2015 - 20:12

Аз понеже никой не харесвам моите ще ги трампя веднага :)Шегата настрана,подкрепям!Често ми се случва да харесвам повече от позволеното ;)

#6 Heartman

Heartman

Първий Пентатончо

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2384 Мнения:
  • Инструмент:Guitar & Flute

Публикувано 15 март 2015 - 21:44

И на мен някой път не ми стигат.Обаче някой път ми се ще да има бутон ''не харесвам''.

''Until you learn to play what you want to hear, you're barking up the wrong tree'' - Billy Gibbons
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace" - Jimi Hendrix

http://www.facebook....om/heartman69  

http://www.soundclou...m/jimistevens 

https://www.youtube....ser/Heartman666

https://www.facebook...123908717642260

https://www.facebook...030908/?fref=ts

https://www.facebook...061506/?fref=ts

#7 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10420 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 16 март 2015 - 17:43

Давам 10 харесвания срещу 5 хейта!  :metalist:

#8 Parni_Valjak

Parni_Valjak

Soundman ltd - The Professional Solutions Provider

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4548 Мнения:
  • Инструмент:МОЗЪК REVOX TEK FLUKE HP

Публикувано 16 март 2015 - 18:09

И аз искам! 

Rumen Kolarov:   Както винаги инж. Манов е прав!

eCJph5P.png

1.If You Think A Good Technician is Expensive, Try A BAD Onе !  2.If you have to ask the price, you can't afford it. biggrin.gif

3.ДА ПИЕМ ЗА ТОВА: ЖЕЛАНИЯТА ДА НИ СЪОТВЕТСТВАТ НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ! (Кавказка пленница)

4."е" на "х"-та и да го плашиш с диференциране едва ли му пука на аргумента... (Telerig)

5." ДА РАБОТИМ НЕ САМО С РЪЦЕ , НО С УМ И СЪРЦЕ" (Басурендер) 6.Сега е епохата на Гангнам Стайл, АйПад, АйФон и АйСиктир...( patient)

7.Другаря Кире- "Инженерите със вкус, пипат само ток и блус...." 8.Като не можеш, най-лесно е да кажеш, че не искаш. (docc)

9.“It’s an unfinished job, looking for high quality audio. It never finishes.”-Rupert Neve   10.Fingers On Strings, Hands On Faders, Music On Tape.

11.musicman: Колкото по глупави въпроси задаваш, толкова е по-малък шансът, отговорите им да ти харесат. Забележи, не да ти помогнат, а да ти харесат.

#9 YAMAHAc70

YAMAHAc70

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 256 Мнения:

Публикувано 16 март 2015 - 19:13

Toва не е задължително лоша идея :Д Аз съм за! Макар че винаги е по - добре да има позитивизъм в интернет, защото обратното е прекалено "популярен" избор :crying:

#10 Dirk

Dirk

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 355 Мнения:

Публикувано 16 март 2015 - 19:46

Може би,когато просто искаш да покажеш ,че харесваш нечие мнение е достатъчно да го покажеш с бутон,но когато не харесваш нещо обикновенно е добре да се агументираш,което прави един бутон "не харесвам" излишен.Но от гледна точка за статистиката пък не е така.

#11 keri_gilbert1

keri_gilbert1

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 20 Мнения:

Публикувано 11 август 2015 - 13:40

И аз съм за има доста мнения които ми допадат но не е уместно за всяко да пиша коментар един такъв бутон ще е много полезен! :)

#12 VeselinM

VeselinM

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:

Публикувано 05 октомври 2015 - 16:54

Не мога да разбера защо при мен излиза винаги съобщението "Вие достигнахте лимита за позитивно гласуване за деня"? Досега не съм харесал нито едно мнение, просто защото форумът не ми е дал техническата възможност за това.

#13 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6780 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 07:31

^ А кога излиза това?
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#14 VeselinM

VeselinM

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 38 Мнения:

Публикувано 06 октомври 2015 - 08:14

Винаги, когато се опитам да харесам някое мнение. Натискам бутона "Харесва ми" и се показва това съобщение.

#15 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10420 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 06 октомври 2015 - 11:38

Членовете на Newbies имат ли право да "харесват" изобщо?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни