Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос относно странен аксесоар за китара


Silver String

Recommended Posts

Здравейте!

Не съм много сигурна как въобще да формулирам въпроса си:) Става дума за един аксесоар за акустична китара, който видях в едно видео. Бих искала да помоля, ако някой има представа или поне някаква идея как се казва, да помогне, защото никъде не мога да го намеря, а и в гугъл не ми излиза нищо понеже не знам как се казва. Този "аксесоар" е кожен (или поне такъв аз съм виждала) и се слага на китарата точно там където се пада мишницата на дясната ръка. Предполагам е нещо като протектор..може би за лака ...незнам.И колкото и смешно да звучи прилича малко на " седло"  :unsure: Благодаря предварително за съпорта  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става въпрос за вид guitar scratch protector. Ако пуснеш линк към въпросното видео, може би ще бъдем по-конкретни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх..да, само дето съм го гледала мнооого много отдавна и не мога да го намеря пак :( Нищо де...аз съм наясно, че с по този начин зададен въпрос , почти нямам шанс. "Търся нещо ама не знам какво, моля някой да ми помогне"  :D благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става въпрос за вид guitar scratch protector. Ако пуснеш линк към въпросното видео, може би ще бъдем по-конкретни.

е аз съм много упорита и го открих в крайна сметка  :) ето за това става въпрос ако ти е интересно да видиш http://saddleabout.com/products.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е за да не ти "неудобна" китарата (да е тип като скосяването на стратокастър).... по- често съм го виждал в дървен вариант ....

търси "acoustic guitar armrest"

 

например: http://www.jpstrings.com/armrest.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...SADDLE-A-BOUT е простo, естественo, естетично и неинвазивно решение на вековния проблем за защитата на финиша от унищожителния ефект на потта и мазнината, причинени от свиренето с дреха без ръкави...Облекчава натиска върху нервите на предмишницата...

 

Дано съм бил полезен.

Редактирано от soundcraft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.