Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем...


Recommended Posts

Тъй като не свиря отдавна на китара и не съм много навътре, искам да ви питам за нещо, с което не мога да се справя сам. Може да се каже, че си треснах китарата без да искам и сега звукът е някак заглъхнал и по-лош. Преди това също е получавала неумишлени удари, но явно с последния съм я довършил. Та къде да я влача да я отворят/поправят/настройват и така нататък? Ще съм изключително признат и благодарен, ако можете да помогнете! :godbless:

Благодаря!

Редактирано от Dead
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ти звучи смешно, но като разбирам как си се отнасял към инструмента, предполагам не е много ценен - български Орфей или Кремона, а? :godbless:

 

Може някой от адаптерите да се е откачил ( :green: ) и да е "паднал" навътре :godbless: .... :godbless:

 

Потърси близо до подлеза Сердика от страната към Халите търговското комплексче "Трапезица 6" и там, в музикален магазин JAM, попитай лицето-собственик Капъша за неговия приятел Венци - този човек може всичко и твоят проблем ще му е като детска игра.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам , че в Асеновград има мноо добър майстор дето оправя китари , ама незнам точни координати

 

аз го знам ама не ти го препоръчвам този майстор

Прави ми баса 1 година :godbless:

чешит човек... странен е ...

НО!......... ако искаш мога да ти дам телефон, на който едва ли ще успееш да се свържиш от първия път. Техните се казват, че го няма ;(

странна работа :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ти звучи смешно, но като разбирам как си се отнасял към инструмента, предполагам не е много ценен - български Орфей или Кремона, а? :D

 

Може някой от адаптерите да се е откачил ( :green: ) и да е "паднал" навътре :D  .... :D

 

Потърси близо до подлеза Сердика от страната към Халите търговското комплексче "Трапезица 6" и там, в музикален магазин JAM, попитай лицето-собственик Капъша за неговия приятел Венци - този човек може всичко и твоят проблем ще му е като детска игра.

 

Успех!

Много благодаря приятелю, непременно ще ида при твоя човек! :D Иначе китарата е Stagg и май не е много добра, но както казах аз свиря от скоро. И не съм толкова лекомислен, че да се отнасям несериозно с какъвто и да било инструмент. Просто веднъж брат ми като дрънка я удари в някой ръб, друг път аз и така, предполагам на всеки се случва понякога. А и двама музиканта на един инструмент означава двойно повече фалове и удари... Иначе за пръв път ми се случи да я изпусна върху коляното си, и освен тя и то не беше много в ред...

 

П.П. Изключително благодаря за инфото! :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.