Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
илия илиев 1

Учебник по китара

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума, затова ако пускам тема, която вече съществува, ме извинете. Искам да попитам дали някой разполага с ПДФ на "Да свирим на китара", част 1 от Валентин Вълчев? Исках да си я купя, но във всички издателства част 1 не е в наличност, разполагат само с част 2. Моля, ако някой разполага с ПДФ, ще съм много  благодарен ако ми отговори и го сподели с мен. Благодаря!

Ако може някой да качи и втората част...ще съм му много благодарен. 

"Да свирим на китара", част 1 от Валентин Вълчев..... не мога да повярвам какво видях в тази школа .... много интересно но рисунките, които са в началото са 1 към 1 с друга школа, но американска. Едва ли това е случаиност, но е грозно!

Здравейте!! И Честита Нова Година!! И аз исках да благодаря за учебника! :)

Здравейте колеги!

Виждам, че има интерес към първата част, а аз случайно имам втората, тъй че реших днес да си поиграя и да я сканирам.

Лично аз не съм почитател на тази поредица и имам по-добра, но ще я кача тия дни, че сега нямам време.

Както и да е, ето линк-а към 2-рата част:

http://dox.bg/files/dw?a=4d390373bd

Ако при някой не работи или изтече като давност винаги може да ми пишете на Л.С., за да ви го изпратя.

П.С. всички права запазени, ако някой не е съгласен да дойде да го каже на скенера ми!

Поздрави!

Дим М

Тъй като рестартираха докс-а, пишете ми на лично и ще ви пратя школовката.

Между другото отнякъде ми попадна и 3-та част, но не ми е останало време да я сканирам.

Ще стигнем и до там ;)

Привет колеги,

намерих време да сканирам и трета част.

Пускам линкове през докс-а и за двете, а ако в бъдеще случайно изтекат може да ми пишете на лично съобщение.

https://dox.abv.bg/download?id=4f13b703fb# -> линк за сваляне на втора част

https://dox.abv.bg/download?id=330c28707c#  -> линк за сваляне на трета част

Имам и доста свитъци от старите колекционерски издания от 80-те, но не ми остава време да ги сканирам, но се надявма скоро да ги кача, в помощ на начинаещите и също така колегите, на които им допада свиренето на класическа китара.

Поздрави!