Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте!

Група Алегорист си търси басист. В София.

https://www.facebook.com/AllegoristBand/app_204974879526524?pnref=story
http://allegorist.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/channel/UCyLfDbviRo3jEbTJcY_QRlw

Редактирано от majonkata
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич на никой ли не му харесва? :wallbash:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също се донякъде се чудя, защо след като имате добри песни, извирени и записани много грамотно,

дълго време не може да откриете басист.

От друга страна проблема с търсене на басист ми познат, точно колкото и на Вас.

Първо по принцип няма много свободни басисти.

После, ще има такива, които няма да могат да се справят и резонно не Ви се обаждат.

А тези, които мога да се справят обикновенно вече са заети.

Така че, нещата вече опират до късмет - свободен басист, който толкова да хареса нещата ,че да иска да се включи.

Редактирано от TONY

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, TONY, просто се чудим, защо никой не се обажда. Така де, поне да каже, че не му харесва. :)

А относно справянето - бас-партиите не са никак трудни, така че по-смело. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После, ще има такива, които няма да могат да се справят и резонно не Ви се обаждат.

Няма нищо сложно 

песните са много лесни и нивото на групата никак не е високо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заинтригува ме това ,което чух, но не виждам координати.На 40 съм, свиря на бас от има-няма 20 г.,и съм от София.тел.0878250474

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна музика. Жалко, че не живея в Сф. Успех, ще се радвам да ви гледам на живо!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Krisko_K
      Търсят се басист и барабанист за метъл група! 
      Изисквания:
      Дабсте от Шумен (или да имат възможност да идват за практис) 
      Между 15 и 19 годишни
      Да имат собствени инструмент
      И да са свестни пичове, естествено ;) 

• От solist
      Основахме групата заедно със солокитариста - имаме напълно оборудвана репетиционна (басиста само ще си носи  бас китарата.  Имаме  комплект барабани (барабаниста няма да носи нищо). Двамата ни  досегашни колеги - басиста и барабаниста ще заминат скоро в посока чужбина.  Така че - позициите за бас-китарист и барабанист са свободни.  Идеята е да се окомплектова репертоар за трибют на Бийтълс - а паралелно да се работи и по авторски песни. В зрялата възраст сме, не сме първа младост. Няма ограничения за възраст - най-важно е желанието за музициране.. Около 2 пъти седмично се репетира. Свирим за удоволствие. Не търсим виртуози или професионалисти. Търсим съмишленици и приятелство. Засега чудеса няма да правим  Свирене за кеф - и това е. Каквото стане. за повече информация ме търсете на телефон 0892 983 613 - Димитър (вокал и ритъм китара)
    • От Lidum Merrko
      Здравейте,
      ТЪРСИМ СИ БАСИСТ! Търсим си сериозен човек, много добър инструменталист и ще е готино ако може и да пее, но дори и да не може, няма да го върнем хехе. По принцип репетираме 2 пъти седмично. Засега свирим в едно помещение под наем. От линковете по-долу може да чуете и видите кои сме и каква музика свирим (част от първия албум). В момента сме започнали работа по втория албум и в най-скоро време искаме да започнем със звукозапис.   Всеки който има интерес може да се свърже с нас чрез FB страницата ни, https://www.facebook.com/LidumMerrko/

• От Adrian Paskalev
      Банда търси басист/ка за прогресив и хард рок. Не са необходими супер умения.
      Адриан
      0887 200 450

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.