Jump to content
Българският форум за музиканти

пеене


ive0808

Recommended Posts

Как става пеенето по ноти все ми го повтарят да не пея както ми дойде а да спазвам пеенето по ноти??? Как да се науча са пея по ноти без вокален педагог или учител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако постоянно ти повтарят да не пееш както ти дойде, а по ноти, определено ти трябва учител, спешно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако постоянно ти повтарят да не пееш както ти дойде, а по ноти, определено ти трябва учител, спешно :)

Лошото е че познавам само една от моя град и заради леля ми няма да ме научи на абсолютно нищо. А единственият друг човек е в друг град като напр. Търговище или леля ми чак в Асеновград а не ми се пътува
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

no pain no gain, ако си чувала тази приказка, но реално ти си решаваш какви жертви може да направиш

значи да не пробвам сама тъй ли искаш да кажеш
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не учител, то поне си намери някакъв музикант - слухар. Ти пей, а той да следи дали държиш един и същи тон и да те напътства да вдигаш или да сваляш. Направете запис на твоето пеене и се опитай сама да чуеш как не ти е равен или точен тона. Ако сама неможеш да чуеш това, което ти казват хората, значи си го загазила в кариерата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как става пеенето по ноти все ми го повтарят да не пея както ми дойде а да спазвам пеенето по ноти??? Как да се науча са пея по ноти без вокален педагог или учител

Пеенето иска жертви, както всяко друго нещо към което се целиш. Аз имам друго предложение, записвай се на касетофон или на компютъра и после се слушай. Но трябва да си достатъчно самокритична, за да можеш да се развиваш. На второ място ти трябва място на което постоянно да пееш. Успех ти желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.