Jump to content
Българският форум за музиканти

Тегав базар...


Recommended Posts

Само при мен ли е така? Отваря началната страница за повече от минута, а една обява пускам за 20 - 25 минути...С 4G мобилен нет съм, скоростите ми са 14Mbps Down и 3Mbps Up...Други сайтове ми се отварят само като посегна към клавиатурата...Помагайте, ако нещо аз съм в грешка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е бавно. Доста. Като цъкна на една подкатегория и 10-те обяви ми ги отваря 40 сек. 10 сек. докато DNS-а върне инфото и после 30 сек. за останалото. Текста се отваря веднага, но картинките се точат с охлювска скорост. Ако сложа да отваря 100 обяви на страница и става страшно... ;)

 

Аз не вися често там, но в последно време ми се струва, че е видимо по-бавно. Преди беше ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам CHROME. AdBlock съм забранил за домейна.

Редактирано от soundcraft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да ако пробвате в къщи или в работата - същото ли е? В смисъл пробвайте през различни провайдъри. Отделно ако имате разни "шокаритетни" плъгини - пробвайте да ги изключите. Пробвайте и с друг браузър за да видите има ли подобрение. За предпочитане без плъгини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като пусках обява се бавеше на категориите по 5-6 минути докато ги отвори.С mozila съм.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Хром на Виваком нет и  отваря  бързо  базара,,,, :godbless:   но  понякога се  появява  2 ри акаунт :blush:  и  ме мята  през стобора  ... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Опера съм на Булсат нет,стационарен стар комп -отваря светкавично,само не знам защо не помни,а уж има опция,примерно ако не влезеш няколко дни и пак трябва да се пишеш със се паролата,в някакъв друг форум и месец да не влезна пак ме помни и дава "вижте новите мнения"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен провайдера ти нещо да има зъб на нашия провайдър :)

Пробвай от друго място, от друг компютър.

Възможно е, но дали нямаше да пипне и форума...Пробвах от друго място с Chrome и IE,  доставчик N3 - същата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.