Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Много я фалят тая програма (ама много) спомням си едно време че мина през харда ми много на бързо..Сега пак я инсталирах и е ясно че е нещо невероятно като софт ама май нещо не ми стигат познанията да подкарам някои неща....И има ебах ти Хелп-а направо ми взема акъла.

Ако някой разбирач му се занимава ако може да обясни как точно мога да нацвъкам партия барабани и после да ги просвиря, това ми е болката.За смесването го докарвам :) това е ташак ама немога да вкарам никви барабани.Стигнах до там да ги чуя тон по тон но немога да ги напиша никъде.ИМам плъгина и ама незнам кво точно да направя...Ако някой знае какво точно трябва да се направ и и има желание да послтне нещо... или линк към някоя тутурка :) щото така съм в мъгла и не ми се иска пак да я трия програмката личи си че е много можеща...Аре и 10х предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

the same to you

Абе пи4.... излезе крива сметката...

Значи се чуват ама картинката не е като твоята...вместо моливчето, тама дету вече ги пиша е друг знак... и от ляво не е пианото ами таблица с имената на звуците ... нащраквам там яко и после като го плейна не се чува нищо ... пак нещо май не е настроено ли нещо незнам...

..значи кво правя аз...

1-во New Project / Empty

2.Add-вам един Midi track

3-то правя това което си ми нащтракал и ми излиза гореспоментото чувам ги , нащраквам ги и после плейвам и никой... само вентилаторите на компа се чуват.... :)

Ако мислиш че лесно за обяснение обясни.. ако е голяма галимация ще се хващам с Хелп-а... макар че не ми се ще..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

screen 3

 

Я виж тва.

 

Е, съвсем без четене няма да минеш, програмата не е от най- лесните :lol:

10x Oще веднъж ще го пробвам :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

screen 3

 

Я виж тва.

 

Е, съвсем без четене няма да минеш, програмата не е от най- лесните :)

10x Oще веднъж ще го пробвам :D

Стана!!!!!!!

Ташак е бил че е трябвало да се вгледам в номерцата от горе :lol: аз съм ги щтракал много много на зад...с лупата като го уголемих нужните 10 пъти видях къде :no: точно да го щракна..:D:) и се получи. Благодарим още веднъж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и на двама Ви!

Аз нищо не разбрах, ма май е от водката! :P  :P  :D  :P

Хахах, добре, че не е от нередовно пиенье :D:D

Я как сега те разбрах! :D:D

:stop: :P

:D:P

 

Не на алкохола! :P

Много хубаво си му го обяснил, :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.