Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

^ Само и специално за Кюбейз не съм виждал, но има няколко книжки на Адриан Георгиев, като например "Тонрежисура и вирутални студийни технологии", в които в по-голямата част се говори за Кюбейз, макар че изглежда, че човека е фен и на Лоджик, Самплитюд и кво ли още не.

 

Тъй като малко трудничко му се намират книжките, може би най-добър вариант е да се замъкнеш до музикалната книжарница - там мисля ги има всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич не мисля че ще намериш литература на БГ точно за кубейс

 

по добре си изтегли видео уроците... и като не разбираш поне гледай какво правят и как го правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо насочи всеки инструмент към отделен FX Track (ако не си го направил работейки върху парчето си де :godbless: )

След това в прозореца на Export долу вдясно ще намериш OPTIONS - там си чекваш Split Mixer Tracks бутона.

Сега при START ще имаш всеки FX Track на отделен WAV файл + един файл с общият смесен сигнал, т.е. Master FX Track-a.

Това е, успехи :virtuoz: !!!

 

И не забравяй да си изключваш тази опция при export, когато не ти трябва :headbang::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E тва е знаех си че само друг DJ би ми помогнал! :bravo: Благодаря много това беше важно за мен. Знаех си че може да стане щото иначе( трак по трак) не е забавно! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) ИМА ЕДНА КНИЖКА ПО КНИЖАРНИЦИТЕ''КОМПЮТРИ И МУЗИКА''НА СОФИЯ ПРЕС, ТАМ СЕ РАЗГЛЕЖДАT ПО СТАРИТЕ ВЕРСИИ НА ''CUBASE''. ИМАМ ВИДЕО НА ''CUBASE'' и ''NUENDO'' ГОВОРИ СЕ НА АНГЛИЙСКИ.СМЕНИ КАРТАТА С МАЛКО ПО-ВИСОК КЛАС.ПОЛЗВАЙ АСИО ДРАЙВЕРИТЕ НА КАРТАТА. ПРОГРАМАТА Е СЛОЖНА НО ВЪЗМОЖНО НАЙ-ПРОФЕСИОНАЛНА,ПОНЕ ОТ ТЕЗИ КОИТО СЕ НАМИРАТ БЕЗПЛАТНО!УСПЕХ!! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..не книгата,програмта ;) ..въпросът ми е към автора на темата,благодаря ти.Всъшност,ако изобщо някой може и желае да бъде полезен,нека пише лс :)

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази функция я ползвам рядко, когато бързам предимно :dance: , но си е идеална за някой случаи.

 

Туй с DJ ми е останало от преди 10ина години, когато правих такива работи, ама отдавна не съм в час по темата. Май е крайно време да го махна, че се бъркат хората :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.