Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Пробвах я (Върви на Nuendo 2), Не е зле, има стегнат звук, за разлика от Гитар риг, но лесно можете да получите и скапан звук. Май simulanalog и Amplitube все още са най-близо до истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах я (Върви на Nuendo 2), Не е зле, има стегнат звук, за разлика от Гитар риг, но лесно можете да получите и скапан звук. Май simulanalog и Amplitube все още са най-близо до истината.

не знам дали си ползвал Г.Риг 2 ама разликата е огромна в сравнение с Уейвс ГТР. Аз лично сложих ГТР-то за 1-2 дни и го махнах.Според мен няма за момента по добро от Г.Риг 2.Според мен!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е до предпочитания. На мен Симуланалод ми харесват повече от РИГ-а, както и амплитюб и Уарп ВСТ. Уейвс наистина има много отсечен звук, който не става с Риг-а. А иначе риг - а си има много достойнства. Спийкър и амп симулациите му, обаче ми лазят по нервите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е дали или по точно как се прави следния номер:

Имаме си трак(моно) на китара с желаната панорама,но в определен момент искам определения момент да прозвучи на 100 в ляво или дясно.

Да е същия трак без да се налага да записвам нов заради 2 секунди;)

безуспешно се пулих и не открих подобна далавера,а е логично да има ..според мен.

ако може по така с любов,разбираемо обяснения :inlove:

Ай лав ю туу :P

Мерсим предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да намериш опцията за

моторизация на плъзгачите, аз

работя с Сонар и там опцията се нарича Envluper

потърси същата опция в Кю Бейс :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, на самия трак в долния ляв ъгъл има "+" от него отваряш всички автоматизации които са възможни да направиш на един трак, ще ти излезе "volume", mute", eq" i 'pan-left/right", включи копчето "R" <ще стане зелено>и на даденото място където искаш да промениш панорамите премести линията която е на трака в лявата или в дясната панорама.Това е дано да съм ти го обяснил както трябва!!

Успех :violin:

Редактирано от jimmy.j
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ! Пробвах го и не е лоша Traktion, но не разбирам защо трябва да забравя Cubase, след като няма нещо, което да не мога да направя с него.

Единствения проблем на Cubase, e че няма опция да export аудио траковете,

като отделни файлове, но това се преживява.Други недостатъци поне за мен няма.Защо да го забравям ? Работя с по над 20 трака в real time наблъскани с ефекти и нямам проблеми :bravo:

Какво можеш да направиш с някой друг хост, което с Cubase да не можеш ? :)

Прави ми впечатление, че съвременните мултитракови програми /повечето/

си имат всичко и е само въпрос на навик при избора на такава.

Отново се затвърждава правилото, че единствено важен е човешкия фактор.

Ако имаш идеи за музика не е трудно да ги реализираш с всичко, което ти позволява съвременния софт.

Редактирано от Reckless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за намесата.

пробвах го това но се променя панорамата на целия трак..накрая като чук презаписах нещата на отделни траци :rolleyes:

ама ше го мъчим де...крайно време е да спра да гледам на Кюбейса като на червеното копче за запис и стоп само... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Waves MondoMod мисля ще ти свърши работата . Той работи на зададен период и може да си избереш колко процента да е промяната , от кой канал към кой , работи и в surround .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за намесата.

пробвах го това но се променя панорамата на целия трак..накрая като чук презаписах нещата на отделни траци :rolleyes:

ама ше го мъчим де...крайно време е да спра да гледам на Кюбейса като на червеното копче за запис и стоп само... :unsure:

Амиго, трябва да си го нарисуваш, не да местиш линийката :) Като я местиш променяш на целият трак. Хвани инструмента който е като молив и пощракай по линийката. Нещо като синусоида трябва да се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиго, трябва да си го нарисуваш, не да местиш линийката ;) Като я местиш променяш на целият трак. Хвани инструмента който е като молив и пощракай по линийката. Нещо като синусоида трябва да се получи.

ааааааааааааа :cheers::):D

екстактаменте амиго, ексактаменте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук и аз да се намеся с един глупав въпрос - бачкам с аудитион 1.5

преинсталирах уин и съответно и програмата. установих една разлика - на траковете в мултитрака преди мишката си беше стрелката, с която си местех плей линията. сега обаче мишката е един плюс с който се местят целите тракове. откъде да го променя по старому?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтгоре , в дясно има три опции - за мишка , която мести трака ; мишка , коята селектира и смесена , при която с левия се селектира , а с десния се мести .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Та значи правя си дадена песничка с няколко Миди-та. На дръмса и баса слагам VST Plugins и всичко е 6 при експорт! Обаче останалите тракове, които са озвучени с SB Audigy Synth A (където е заредена Soundfont банка) не се експортват. Явно е нещо с рутиранията, ама... Като АСИО конекшънс имам Стерео Ин (което не ползвам в случая) и Стерео Аут. Обаче там звучат само плъгините... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.