Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

казвай бързо какво пиеш.. мерси за линка, ако тръгне обещавам да черпя ..

Как няма да тръгне, това беше на моята машина. А за пиенето - Фанта Еротик. Прати ми една с куриер до Русе! :green:

 

П.П. Свалихте ли го? Тунса работи вече и ако има нужда да го метна там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AVID - програмката с която се разбирам най-добре (thanks Lomabardo) подържа DAE и го отваря :) Представяте ли си? Видео с дистер :)

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пак Thomas, работи идеално,макар че да си призная проблема се оказа че се опитвам да го подкарам през кюбейз2, като пуснах през тройката и тръгна..обаче пък там друг проблем-не ми хваща семплера които ползвам за барабани- Лин Плъг , много кофти// а за фантата нямаш грижи, ж Русе познавам 2-3 много готини жени които биха помогнали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Свалихте ли го? Тунса работи вече и ако има нужда да го метна там?

Да, имам нужда от Wave-а...метни го в близнаците, моля:)

 

Благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем със VST pluginite v Cubase.SX.v3.1.1.944, инсталирах го обаче голяма част не ги прихваща..имам инсталирано и Cubase SX2 който си работи нормално..да има някои представа откъде идва проблема??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Кубейса си прави директорийка в C\Program files\Stainberg\VSTplugins........и там си държи плъгините....освем ако не си ги инсталирал някъде другаде. А искам да кажа че вече нямаме нужда от Кубейс или други профански(имиджови)програмки. Има нещо ного по-добро лесно за работа и логично решение, а именно TRACKTION Има го в Мулето в няколко версии най добрата включваща плъгини и т.н. е около 25-30Мб!!!! :happy: Горещо ви го препоръчвам момчета ще забравите за Кубейс Сонари Лоджици и всички останали. ПРОБВАЙТЕ ГО!!!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!(освен ако вече не сте :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм добре казваш за тази програмка а подържа ли и плугините на Уейвс и Амплитюб защото ако не просто не си заслужава поне за мен е така.До колкото си спомням в сайта на Уейвс я нямаше в описанието на подържаните програми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм добре казваш за тази програмка а подържа ли и плугините на Уейвс и Амплитюб защото ако не просто не си заслужава поне за мен е така.До колкото си спомням в сайта на Уейвс я нямаше в описанието на подържаните програми

Никакъв проблем няма да имаш!!! Пробвай!!! Нищо не ти коства. A относоно Amplitube & Tracktion виж ТУК B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Кубейса си прави директорийка в C\Program files\Stainberg\VSTplugins........и там си държи плъгините....освем ако не си ги инсталирал някъде другаде. А искам да кажа че вече нямаме нужда от Кубейс или други профански(имиджови)програмки. Има нещо ного по-добро лесно за работа и логично решение, а именно TRACKTION Има го в Мулето в няколко версии най добрата включваща плъгини и т.н. е около 25-30Мб!!!! :) Горещо ви го препоръчвам момчета ще забравите за Кубейс Сонари Лоджици и всички останали. ПРОБВАЙТЕ ГО!!!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!(освен ако вече не сте :D )

Какво ли толкова може да предлага хост 25-30 мб ?

Звучи ми малко несериозно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Кубейса си прави директорийка в C\Program files\Stainberg\VSTplugins........и там си държи плъгините....освем ако не си ги инсталирал някъде другаде. А искам да кажа че вече нямаме нужда от Кубейс или други профански(имиджови)програмки. Има нещо ного по-добро лесно за работа и логично решение, а именно TRACKTION Има го в Мулето в няколко версии най добрата включваща плъгини и т.н. е около 25-30Мб!!!! :bravo: Горещо ви го препоръчвам момчета ще забравите за Кубейс Сонари Лоджици и всички останали. ПРОБВАЙТЕ ГО!!!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!(освен ако вече не сте  :P )

Какво ли толкова може да предлага хост 25-30 мб ?

Звучи ми малко несериозно ;)

Просто го пробвай ако искаш. :bravo: Има го из Мулето. Супер е много лесносе бачка снего. Е, разбирасе че ще ти е криво в началото ако си свикнал да работиш с Кубес-а ил нешо подобно :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се кефя на ГТР-то на Уейвс много дървено звучи. С Гитар Риг 2-ката е най добре. Намерих си няколко presets bank и има много много доволни жици. А иначе за да си направиш сам някоя блендица трябва доста ръчкане. Имам няколко успешни :bravo::bravo::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.