Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

А Finale е в друг клас и по-напред, използва плъгини на NA...

Сега, блуждаейки, като се замислих, би било хубаво, ако вбъдеще Sibelius поддържа VST. Тогава вече няма да е просто нотописна програма...

Хайде да си допия "Загорка"-та...

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Finale е в друг клас и по-напред, използва плъгини на NA...

...на NI, не NA :cheers: некъв стрипнат Контакт има....а напоследък са добавили и някаква рязната версия на Garritan Personal Orchestra ...:ph34r: ТакаА Garritan, колкото е малка библиотека в сравнение с другите, като качество е доста доста добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, голяма отвейка-блейка съм, що съм го писал и аз съкращението NA да ме пита човек? :wall:

:cheers:

Интересно ми е, дали Sibelius ще заима VST-support. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

как мога да включа едновременно китара и микрофон, така че да ми излизат на отделни канали? звуковата ми карта е едноканална audigy 2, в която включвам микрофона и китарата чрез двувходов преходник в line in, след това си правя стерео аудиотрак, но звука се чува/записва само на единия канал. бусовете ли трябва да настройвам или нещо друго и как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така и микрофона и китарата в line-in?!?

Защо?

Би трябвало да си имаш отделни входове за microphonre и line-in!?

 

При мен си е така и съм с предната версия на Creative Audigy.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудиджито си има достатъчно входове и изходи за да запишеш две неща едновременно, само че трябва да си ги активираш да се чуват от миксера на картата, сиреч на най-десния плъзгач, на който пише REC отгоре, му цъкваш стрелката и избираш "What U Hear", а между временно трябва да са ти пуснати и Line-In и Microfone от миксера. Регулираш си нивата и си ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам си аз първото парче в кариерата и стигам до следния проблем: по принцип има неща, които звучат стерео, обаче след като го смеся и го експортвам като audio mixdown всичко става моно ;) . Ако някой даде акъл кво да правя ще съм много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в диалоговия прозорец за експортването си има опции, които поради огромното си количество, човек често се обърква и има шанс просто да не си забелязал отметката за моно. Ако не е това си прегледай мастера на миксера дали нещо не му е цъкнато там не както трябва и разгледай и другите опции на експортването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Привет на всиски.Проблема е следният когато стартирам Cubase-са нали се сещате че отдоло ви показва какви работи зарежда на момента...на мен ми стига до асио дрирект соунд и ми дава нот респонд и немога да го оправя преинстали4ах програмата 2 пати се сащото :wall: :wall:

 

Моля помагайте че не ми се реинсталва хп-то пак:):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с друга версия на Кюбейс или преинсталирай саундкартата. Между другото проблема може и да идва от сбиване с остатъчни файлове от предишна версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.