Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

ами нещо се омазват траковете. Външни инструменти на 3 трака и после виждам зор докато ги напасна, а и трите се записват с различно закъснение, някои с предварение, абе пълна каша :ph34r:, писна ми. Се си викам абе що нещо не мога да запиша една китара като хората , а то компа се ебава. Какъв може да е проблема :think:

проблема е самото nuendo (а и cubase-а). при мен стават абсолютно същите мизерии. казват, че в 3-ката ги били fix-нали ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нещо се омазват траковете. Външни инструменти на 3 трака и после виждам зор докато ги напасна, а и трите се записват с различно закъснение, някои с предварение, абе пълна каша  :ph34r:, писна ми. Се си викам абе що нещо не мога да запиша една китара като хората , а то компа се ебава. Какъв може да е проблема  :think:

проблема е самото nuendo (а и cubase-а). при мен стават абсолютно същите мизерии. казват, че в 3-ката ги били fix-нали ...

фикснали дръжки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

problem s plugin compensationa....

ei sq iamh problem i otkrih che e ot bfd...

 

gore ima edin buton dokato zapsivasj go puskaj

Братле, уж го пускам, абе ше форматирам кат мога и ше разчистя плявата па ше видим, мерси.

 

пп Тоя хармъни асистант кво прави, по заглавието не ми звучи особено близко до това, което ме интересеува :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе!

Аз не купувам аудио-софтуер!

Заплатата не мога да я скътам дори за полу-китара от 400$!!!

 

Ама ако ми дават 3000$ (както е нормално според мен към настоящия момент), първото нещо което ще си купя са легални копя на:

 

Cubase SX3, Reason 3, WaveLab и т.н. знаете ги...

Такива ми ти работи! Естествено едва ли тази ми откровеност ще я сметнат за "смекчаващо вината обстоятелство".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...indpost&p=29163

 

 

Освен сериен номер има и хардуерна тапа. :unsure:

 

Ползвай 2.2.0.35

 

 

Имам и доста плъгини. Събирал съм от тук от там. Ако те интересува P. M.

Редактирано от Joys
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кюбейс 3 можеш да ползваш и донгъла на нуендото - разпознава си го , макар че по-добре направо си сложи нуендо 3 - доста по-напред е с материала :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ееее, колко било хубаво да нямаш разминавания, родих се, но не и на нуендо 3, но ще поръчкам още да видя какво може да се направи :cheers:

 

пп едно миди не можех да запиша, нещо се омазва яко 3-йката. Пускам клик и записвам, явно или ми е системата или N3-то се ебава

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успешно се сдобих с Cubase SX 3.02, както и с Nuendo 3. Отново изказвам благодарност на всички, които се отзоваха.

:D

Все още, не мога да усетя разликата между двете програми, защото ползвам най-вече Cubase. Работя предимно с външни миди файлове. Оттам идват и проблемите, с които се сблъсквам. Реших тези със смяната на пресетите, но по никакъв начин не мога да се преборя с volume-то, което въпреки новите стойности, които задавам, връща изходните такива. :D

За да избегна това, изтрих за всеки трак от List editor main volume, задавам ново volume, като маркирам бутона R на съответния трак, както и на VST-инструмента, към който е свързан. Докато се просвирва файла всичко следва зададените настройки, но при повторно пускане връща старите. Е, някои тракове са по-послушни, но има такива, които не се подчиняват, най-вече ударните.

И още нещо! Работя с VST с GM 2 стандарт. Защо се налага да зареждам пресетите, а това не става автоматично, както мисля че е редно?

Ако някой има опит в обработката на импортвани миди файлове и е срещал подобен проблем, нека даде малко указания! Благодаря предварително! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.