Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

sorry che se namesvam taka bez da doprenesa mnogo, no: Edin vqpros: Izkliuchili li ste si vsichkite daemoni i services na XP koito niamat vrqzka s music software?!?! Okazva ogromno vlianie v performance :D

 

Sorry i che ne moga da napravia test-a, prosto niamam pc, svobodno za musica, a mashinata za production e Mac....... (opredeleno ne iskam da zapochvam platform wars obache pc nikoga niama da barna za music .... prosto mac si e mac i vednqj opitash li go.....)

Подари м иедин мак и се отказвам! :blink: от Пс

 

Здравей тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Семпрон някой знае ли нещо

по добре ли ще е от Атлон хп на 1600

мисля, 4е ще е по-добре....

 

тук има ревю на Sempron 2600+ vs Mobile Barton 2600+

Току що приключих инсталация и конфигуриране на един Семпрон на 2 ГХц, определено е по-бръз от моя Паломино на 2.5 ГХц, дори имаше 2 пъти по-малко памет!

Това е пак ще пазаруваме, а като се занам що за търговец съм ми става ясно, че ще правя колекция от АМД-та

 

П.С. Абе защо много често получавам грешки от MySQL, натискам бутона за предай доклада и хоп, честито!!!

Налага ми се да излеза и след време да влеза пак и да пища отново! Ето сега ги няма и усмивките! :rolleyes:(

 

Ето съобщението, което ме тормози:

mySQL query error: SELECT m.name, m.email, mod.member_id FROM ibf_moderators mod, ibf_members m WHERE mod.forum_id='13' and mod.member_id=m.id

 

mySQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'mod, ibf_members m WHERE mod.forum_id='13' and mod.member_id=m.id' at line 1

mySQL error code:

Date: Thursday 11th of November 2004 02:34:39

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантув що не си вземеш Интел бре? По-добре смята, както се казва... :rolleyes:

 

п.с. Обърнете и повече внимание на дисковете. Диск на 10К RPM предлага значително подобрение в производителността на музикалните прОграми... в сравнение с 7.2К, които са масовите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
...az go polzvam ot mesec i neshto no s dongle...sajaliqvam che ne moga da sam vi ot polza v sluchaq...naistina e dosta bugav , pri po tejki proekti polzvam 2.2 ...

I az sym dovolen ot 2.2 no strashno mi se iska pone da go razgledam toia 3.0 , che takova chakane ne sym chakal nikoi i nishto.ako moje da go opishesh?Kakvo novo ima , edna snimchica da vidim kak izglejda i ... prez tova vrame shte pia :) edna studena voda i shte derzaia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...az go polzvam ot mesec i neshto no s dongle...sajaliqvam che ne moga da sam vi ot polza v sluchaq...naistina e dosta bugav , pri po tejki proekti polzvam 2.2 ...

I az sym dovolen ot 2.2 no strashno mi se iska pone da go razgledam toia 3.0 , che takova chakane ne sym chakal nikoi i nishto.ako moje da go opishesh?Kakvo novo ima , edna snimchica da vidim kak izglejda i ... prez tova vrame shte pia :) edna studena voda i shte derzaia

steinberg.net ima vsichkoto info koeto iskash

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

steinberg.net ima vsichkoto info koeto iskash

Da be . Estastveno , che v steinberg.net e opisano vsichko , no ne i potrebitelkoro vijdane za novata versia . Bassmaniac veche se kefi :) a nie vse oshte gledame i razuchavame 3.0 ot neta a ne v rabotna sreda . :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...do momenta neshtoto koeto nai me radva e komutaciqta na vanshen harduer , imam si edni liubimi ustroistva koito sega moga da polzvam oshte po-palnocenno....ima shareniiki :) , play order track shte e dosta polezna funkciq za kompozirashtite /i ne samo/ ima mnogo qk pitch v realno vreme , minalata sedmica mi se naloji da smakna s ton i polovina kitara i bass , spravi se mnogo dobre....oshte ne mi e ostavalo vreme da razuche noviq audio warp,dano po koleda da sam svoboden che mi e interesen:).......mnogo qk e che pak ima mixer map , az polzvam Cubase ot versiq VST 3.5 i kogato gi mahnaha v SX mi beshe neudobno.......ima dosta dreboliiki koito mi pravat jivota po-lesen utre kato otida na rabota shte ti go snimam:))))))...ama na vanshen vid....nishto novo.....e sharen e :) .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.