Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

А каква е разликата с Cubase SX 3?  :think:

Доколкото съм запознат разликата е в алгоритъма за смесване. Също така разбрах, че и миксера бил по-различен...

 

Има 3ка ,ама нещо не се намира из нета засега ....

 

Мен май ми се мерна в Е-Муле (Byte Devils хъба), ама просто нямам нерви да го тегля.

Хехехеххехехе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за информацията.Трябва най-накрая да намеря време да го инсталирам и ще споделя впечатления тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам работеща версия на Cubase SX 3, но нямам читав крак за нея. Намерих един, който ми позволи да я подкарам, но само 2 пъти. През останалото време суапва като за световно и това е. Трябва да се прекъсне процеса. Доколкото я разгледах няма ник'ва разлика с 2.2 версията, която ползвам в момента. Освен картинката. 230МВ е, няма никакви гигабайти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
б find-bg.com има cubase 3

Мдааамммм. Имам го и аз от миналата година. В понеделник ако съм жив ще кажа дали ми върви. Не съм го слагал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някъде видео туториали за Cubase SX? Искам да се науча да я ползвам таз програмка. Опитах се да дръпна няколко видеота за Cubase през e-Donkey, ама всичките бяха FAKE :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Та в крайна сметка има ли го Кюбейс-3 някъде за свободен даунлоуд или не?

 

find-bg.com нещо не го намира - нито в имена на файлове, нито в имена на директории :think:

 

 

PS: Някакво линкче ако има някой... ще бъда благодарен ако ми го прати в PM

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тhe Gоrer, номера е в полето за търсене на find-bg да напишеш само Cubase!!! така ти открива необходимите файлове + сериал за инсталиране. Пише обаче, че все още е нужен крак. В момента я свалям програмата, но нета ми е адски бавен и скоро няма да я имам май :cheers: така че не знам дали наистина е 3.0, дали тръгва и дали ще се намери работещ крак.... длъжен съм обаче да опитам... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина, сега успях да го открия в data.bg, но допреди седмица нямаше никакви резултати.

Някой успял ли е да кракне същата пиратска дистрибуция на Cubase SX 3.0?

С други думи: освен сериен номер за инсталирането, има ли вече и крак за нормална работа с нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има работещ, но е УЖАСНО бъгав. Не си струва да се опитва... ;)

 

П.П. Поне от всички 4-5-6-7, които аз съм опитал, най-читавия крак е така... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има работещ, но е УЖАСНО бъгав. Не си струва да се опитва... ;)

 

П.П. Поне от всички 4-5-6-7, които аз съм опитал, най-читавия крак е така... ;)

А този работещ крак позволява ли да се правят ъпдейти? И ако позволява, ъпдейтите не оправят ли бъговете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.